Blade Runner: The Lost برش است که به عنوان “رادیکال re-تجسم از ریدلی اسکات در سال 1982 علمی تخیلی کلاسیک” آن را توسط ایجاد فیلمساز لئون تعقیب و آن را حدود 20 دقیقه. یک دیدگاه در Metafilter جایی که من پیدا کردم این فیلم توصیف آن به عنوان “جریمه استفاده از همه گیر انرژی است.” من به شدت تشویق به رفتن بدون دانستن هر چیز دیگری به دلیل تماشای آن غرور به آرامی گشوده است بسیار سرگرم کننده است.

اگر شما می خواهید برخی از جزئیات بیشتر…

خوب. از دست رفته قطع است recut نسخه Blade Runner ایجاد شده توسط پیرایش در فیلم های دیگر که ستاره Blade Runner اعضای بازیگران به همراه فیلم بیشتر بازیگران آن فیلم’ شرکت ستاره در نتیجه استادانه ویرایش, سینمایی, سوراخ خرگوش جایی که ریک Deckard است شکار کردن بازیگران آنال, از جمله Gene Hackman (از طریق گفتگویکی از هریسون فورد فیلم), Steve Martin (از طریق حرکت تند و سریع, کدام ستاره M. مورچه والش که نقش Deckard رئیس برایانت) و John Belushi (via The Blues Brothers, که ویژگی های فورد جنگ ستارگان شرکت ستاره Carrie Fisher).

این فیلم به شرح زیر Blade Runner‘s گسترده ای داستان ضربان اما آن روایت ریش هر کجا که به فیلم اضافه شده منجر به نوعی از Burroughsian برش-نسخه ریدلی اسکات فیلم. (اتفاقا Blade Runner نام یک William S. Burroughs فیلمنامه.) در وب سایت خود را تعقیب می کند که او شده است می خواهم فکر کردن در مورد مفهوم اما “با اخیر coronavirus گیر من ناگهان خودم را با مقدار زیادی زمان بیشتری را بر روی دست من. این شد نتیجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de