سازمان دیده بان پکو F2 Pro اطلاعیه اینجا

تنها سه ماه پس از تولد دوباره این پکو نام تجاری با پکو X2 (بر اساس Redmi K30) ما در مورد به رسمی ورود پکو F2 P

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 اردیبهشت 1399

تنها سه ماه پس از تولد دوباره این پکو نام تجاری با پکو X2 (بر اساس Redmi K30) ما در مورد به رسمی ورود پکو F2 Pro. گسترده تیزر کمپین نشان می دهد از آن خواهد شد یک rebadged Redmi K30 Pro.

پرسش بزرگ از قیمت گذاری و در دسترس باقی می ماند در کنار بسته های نرم افزاری اما همه گمنام خواهد بود نشان داد در راه اندازی محل مصرف آنلاین در ظهر محلی UTC تنظیم شده اند. ما به ارائه یک لینک یوتیوب زیر شما می توانید لذت بردن از آن را از راحتی از منزل یا دفتر خود.

ما باید یک گوشی با هیچ شکاف یا سوراخ پانچ و معنای عکاسی از خود دوربین است که در یک pop-up مکانیزم آن را در چهار رنگ بنفش و سفید و خاکستری مایل به سبز و آبی و باید بین هزینه €570 و €649 بسته به شرایط بازار است.

Watch the Poco F2 Pro announcement here

در طول کمپین تبلیغاتی ما دیدیم که این پکو F2 Pro خواهد رسید با دو گزینه های حافظه - 6/128 GB یا 8/256 GB. این Redmi K30 نرم افزار وارد با یک گل میمون 865 انتظار ما بود و این پکو F2 Pro, اما بدون Snapdragon X55 مودم مسئول 5G اتصال.

کم است گفت: نه چرا جانشین پکو X2 نام دارد پکو F2 نرم افزار و چرا وجود ندارد پکو F1 نرم افزار در وهله اول وجود دارد و یا رفتن به پکو F2 اما ما انتظار می رود برای کسب اطلاعات بیشتر پس از رویداد آنلاین آغاز می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب