سوپر استار شدن نیست آنچه در آن استفاده می شود اما آن را هنوز هم می تواند ما را با هم

در آوریل 21st, CBS پخش let's Go Crazy: گرمی سلام به شاهزادهیک کنسرت خاص ثبت شده به مناسبت چهارمین سالگرد پرنس

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 اردیبهشت 1399

در آوریل 21st, CBS پخش let's Go Crazy: گرمی سلام به شاهزادهیک کنسرت خاص ثبت شده به مناسبت چهارمین سالگرد پرنس مرگ است. ضبط شده در ژانویه 28, دو روز پس از مراسم گرمی پخش کنسرت بلافاصله قابل توجه بودن رجعت به ما قبل از همه گیر جهان زندگی می کنند (در آن زمان) سرگرمی. اما ما در زمان بحران بهداشت عمومی نشده فقط داده let's Go Crazy یک لایه جدید از ارتباط آن نیز تقویت شده در نظر گرفته شده و هدف: برجسته چگونه, واقعا وجود دارد هیچ هنرمند مانند شاهزاده و چند گرانبها فرهنگ پاپ آیکون است که می تواند تخیل از بسیاری از.

در حال حاضر ما در حال استفاده می شود به این راه فرهنگ پاپ است تکه تکه همراه با منافع ما. مارک های بزرگتر از ستاره و چند franchises — بسیاری از آنها متعلق به دیزنی — قابل اعتماد می تواند دریافت اکثریت قریب به اتفاق مردم صحبت کردن است. تجارب مشترک واقعا منقرض شده است. ما هنوز ليزينگ پخش برنامه های ورزشی مانند سوپر باول ویروسی احساس در جریان سیستم عامل مانند ببر پادشاهو گاه به گاه پرستیژ سری که تولید بسیاری از وزوز (مانند فصل اول از Westworld). آنها فقط نادر.

اما با جهان ما در مستند فرهنگ پاپ این است که یکی از تنها چیزهایی که ما را ترک کرده اند برای به اشتراک گذاشتن با دیگران است. فرهنگ تودهای از چند دهه قبل از قرن 21 دیگر وجود ندارد بنابراین ما در حال جمع آوری در اطراف اذکار آن: یاد بازی های ورزشی مانند سال 2006 افزایش یافت کاسه جشن کنسرت مانند بیایید دیوانهو در ESPN آخرین رقص در مورد زندگی مایکل جردن.

آخرین رقص یک به خصوص حقیقی چیزی که به سازمان دیده بان در طول مستند. 10-بخش مستند به شرح زیر اردن در طول 1997-98 فصل بسکتبال با شیکاگو بولز خواهد بود که گذشته خود را قبل از دوم بازنشستگی از ورزش و در فصل گذشته با گاو نر. در طول این سری چشمک می زند به آغاز زندگی اردن و حرفه ای و سپس رو به جلو به مصاحبه اخیر با اردن و کسانی که او را می دانستند و یا به دنبال خود قابل توجه hoops سفر (از جمله "سابق شیکاگو اقامت" باراک اوباما).

به عنوان یک مستند The Last Dance نوع است از بهر تکیه به شدت بر این واقعیت است که اردن بود و بی نظیر ستاره با یک سطح از شهرت آن را سخت به درک مگر اینکه شما از طریق آن زندگی می کردند. این نقطه آسان است برای تحت تاثیر قرار دادن. در یکی از به یاد ماندنی بیت از اخبار آرشیوی فیلم یک دختر بچه می گوید یک خبرنگار است که پدر و مادر او گفت:, "آیا شما می خواهید هدیه کریسمس زیر درخت و یا آیا شما می خواهید برای دیدن مایکل جردن?" مفهوم این است که او بسیار خوشحال به انتخاب "دیدن مایکل جردن." چه بچه نمی بهار در این فرصت به دیدن ستاره از فضای جام جم?

Let's Go Crazy مشابه استخوان: خیلی اسراف و ساده تقریبا به یک گسل کنسرت نمی توانم در یک مقدار زیادی از قانع کننده به دلیل آن واقعا نمی نیاز به. شاهزاده فقط لعنت موسیقی خوب است که بسیاری از مردم عاشق و تماشای St. Vincent فایترز Foo میگل و Gary Johnson پوشش که موسیقی سرگرم کننده به عنوان جهنم — به خصوص وقتی که شما شنیدن Dave Grohl می گویند که شاهزاده شنیده گروه خود را در پوشش "عزیزم نیکی" یک بار و آن را دوست ندارم. همه در همه ،

به عنوان همه گیر در ادامه به تغییر شکل آن نیز تأکید بر راه آن را در حال حاضر تغییر کرده است. فرهنگ پاپ واقعا منعکس شده است که عمدتا به دلیل آن طول می کشد زمان برای چیزهایی که ما در حال پردازش در دنیای واقعی به فیلتر کردن به سرگرمی ما. ما رو بدست چند چشمه از آن بیشتر در خطر انداخته است که ساخته شده است به مطمئن شوید که نشان می دهد همچنان به رفتن در یک جامعه دور مد: فیلم پرش تئاتر و رفتن تقاضا ستاره جریان اجرای خود را از اتاق نشیمن مصاحبه در حال انجام بیش از زوم.

سرگرمی ما به سرعت تنظیم شده برای طبیعی جدید جهان, اما راه که در آن ما را به یاد یکی از قدیمی باقی مانده است بی دست و پا در بهترین حالت. در تماشای بیایید دیوانه و یا آخرین رقص, ما می توانیم به یاد داشته باشید دوران دیگری در راه است که اجازه می دهد تا ما سوگواری آنچه ما از دست داده و آنچه که ما ممکن است هرگز به عقب بر گردیم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de