عرشه خود را تغییر دهید و با (نه) یک حیوان عبور از پوست است که (نه) نقض کپی رایت

نینتندو سوئیچ است که این روزها; محدود عبور حیوانات edition حتی سخت تر است. بازیکنانی که موفق به گیر این جزیره

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

نینتندو سوئیچ است که این روزها; محدود عبور حیوانات edition حتی سخت تر است. بازیکنانی که موفق به گیر این جزیره با مضمون کنسول هم می تواند در مبارزه با بیش مشخص شده تا کنسول از نمایندگان فروش و یا تبدیل به گزینه های سفارشی سازی مانند Dbrand (نه) عبور حیوانات پوسته برای سیستم شادی-منفی و حوض.

برای $39.95 خریداران می تواند مانع پوسته به مجددا اراستن خود سوئیچ به علاوه یک پارچه میکرو. فروشگاه نیز فروش ضد خش شیشه ای و یک نرم افزار کنترل skin pack برای اضافی $9.95 و $12.95 بود. "یک نگاهی از نزدیک در طراحی چهره این سوئیچ حوض" در سایت می خواند. "آیا این نقض کپی رایت? وکلای ما پرداخت می شود به گفتن 'نه' گفت: "نه." وکلا نه بر ما حقوق و دستمزد اختلاف نظر دارند. که دقیق منطقه خاکستری ما در حال شمارش برای بارهای رایگان طرح دعوی در دادگاه مربوط به مطبوعات است." (Aw دنگ آنها مرا.)

چرا Timmy (یا این است که تامی?) باید ذوب ، چرا تام گوشه نگاه حتی بیشتر شوم تر از حد معمول است ؟ از آنجا که شما دریافت آنچه شما برای پرداخت, من حدس می زنم.

مانند واقعی حیوانات عبور از سوئیچ Dbrand را ارائه می دهند محدود است رها کنید اما نگران نباشید. همیشه وجود دارد راه های دیگر به دلخواه خود تغییر دهید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im