جلوگیری دوستانه به یکدیگر شما عجیب و غریب حرومزاده جنوبی سفارشات شمالی

شما می خواهم به منظور توسعه یک هیستریک عشق/نفرت رابطه با خانواده سلطنتی? در اینجا ایمیل های روزانه , اخبار, اد

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 مرداد 1399

شما می خواهم به منظور توسعه یک هیستریک عشق/نفرت رابطه با خانواده سلطنتی? در اینجا ایمیل های روزانه , اخبار, ادیتور تام لوگان توضیح می دهد که چگونه برای رفتن در مورد آن.

آنها را تقسیم به خوب و بد

سلطنتی هستند یا کاملا کامل (ملکه کیت بخواهد) و یا به عنوان بد به عنوان هیتلر (مگان و Fergie). به این قاب از ذهن مطالعه, فردا داستان, 'دوست داشتنی کیت زیبا لباس می پوشد در حالی که توجه سالک MEGHAN مجموعه خیریه گاو'.

توسعه یک عشق mawkishness

در این پست ما به نوبه خود تا tweeness به 11 برای مثال 'ICKLE جورج یک پسر بزرگ است در حال حاضر در خود رشد و شلوار بلند'. ما احساس می کنیم که اگر یک تیتر باعث می شود شما می خواهید به بلافاصله استفراغ کردن صبحانه خود ما آمار درست داشته باشید.

صدا مانند یک تلخ شریک سابق

هر زمان که شما در مورد صحبت Royals شما را دوست ندارند – و یا در مورد ما انتشار مقالات در یک روزنامه ملی – صدا مانند یک آدم وسواسی که به شرح زیر سابق خود در Facebook و متوقف نخواهد شد گفتن مردم "شما نمی خواهد باور چه هرزه است تا در حال حاضر!". این کاملا طبیعی است و در همه نگرانی و یا stalkerish.

آماده به هدر یک تکه از زندگی خود را

من قطعا باید با بیل های اتحاد جماهیر شوروی مانند "چه شاهزاده خانم آن گفت: به استرلینگ ماس در سال 1973'. شما بیش از حد باید شیفته بی اهمیت سلطنتی چیزهای بی اهمیت مانند زمانی که شاهزاده اندرو Muppet چشم دختران گران قیمت اجاره املاک در لندن بسیار به عنوان شما می خواهم انتظار می رود آنها را به.

آماده به نوبه خود آنها را در هر نقطه

ما تملق گوی – برخی می گویند تهوع – پوشش کیت در حال کار کردن فقط خوب در حال حاضر. اما اگر مردم حوصله ما باید به تجدید نظر دارند به همین دلیل است که ما در حال حاضر یک داستان در فایل تحت عنوان "شیک و کامل از خودش و نازک به عنوان یک چنگک جمع کردن: چرا کیت یک پر افاده سرباره'.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن