شش اصطلاحات عامیانه تنها میانسال درک

آیا بچه های خود را بافل خود را با استفاده از یکپارچهسازی با سیستمعامل argot از 1980s? می خواهید برای ارتباط با

توسط BASHARIATEMROOZ در 18 تیر 1399

آیا بچه های خود را بافل خود را با استفاده از یکپارچهسازی با سیستمعامل argot از 1980s? می خواهید برای ارتباط با گروه همسالان خود را در حالی که نگه داشتن جوان در تاریکی ؟ استفاده از این:

خوب

محبوب توهین به معنی "بیچاره احمق'. دقیق ریشهشناسی ناشناخته است. هر کس یک 'خوب' در آن زمان و یا می دانستند کسی که یا تا به حال خوب تازگی لیوان یا تی شرت. تماس یک هزاره یک 'خوب' امروز و به شما امکان بريدن تا قبل از ساعت بعد از ظهر همان.

Joey

حتی محبوب تر و باور نکردنی بی مزه توهین بر اساس دلیر فلج مغزی مبتلا جوی شماس ظاهر در آبی پیتر. آن را به عنوان به سرعت در حال گسترش در سراسر زمین بازی – با برداشت – آن را ثابت کرد که همه کودکان در واقع کمی بد حرومزاده.

Bonk

Bonk! یک کلمه برای عشق بازی محبوب برای یک تابستان که هنوز fortysomethings giggling پشت دست خود را هنگامی که گناه استفاده می شود توسط خود کودکان است. وجود دارد میانسال امور امروز در جریان آغاز شد که با مقاومت پیشنهاد 'علاقه داشتن به یک bonk?'

Naff

معنی 'بد'. شما می توانید دور با استفاده از آن امروز اما شما صدا مانند دیو لی تراویس یا آس از دکتر که از خیابانی همراه که به کشته شدن حق رای دادن. شما همچنین می توانید می گویند: "naff خاموش' مانند Fletch در فرنی زندانی در تنها زندان در تاریخ موفق بدون ادای سوگند سیاست.

Grifter

نام های تاریخی برای یک هنرمند con عجیب برای بچه ها, دوچرخه که شبیه یک BMX اما خیلی سنگین آن را تبدیل به یک محدود کردن اندو به ریه-خرد کردن مرگ و میر. ذکر آن می تواند هر مکالمه را به یک 80s, نوستالژی-متحرک گیج کننده و بیگانه است. خوب.

Gaylord

محبوبیت یک, امری شخصیت که قرار بود در واقع نمی گی اگر چه کیر نیست دقیقا مشکل عجیب و غریب اردوگاه کلیشه. فوق العاده اطفال بنابراین بهترین استفاده می شود برای گرفتن مدیران ارشد خارج از گارد در زمینه کار, به عنوان مثال. 'تماس بگیرید که ارائه شما gaylord?'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن