سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G قبل از دستور را رسما شروع در جولای 22

سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G قرار است به طور رسمی پرده برداری کرد روز 5 اوت در Samsung Unpacked event اما سامسونگ Galaxy حساب کاربری Weibo منتشر شده یک پوستر که می گوید: قبل از دستور برای به روز رسانی foldable شروع خواهد شد در ژوئیه 22.

که چهارشنبه دو هفته پیش از این رویداد Unpacked. این ممکن است فقط برای کشور چین با عرضه جهانی هنوز هم مجموعه ای برای ماه آینده. یا آن را می تواند یک نابینا قبل از سفارش – تلفن ارتقاء بیش از عاقبت بنابراین می شود مشخصات خود را به سختی به یک رمز و راز است.

Samsung Galaxy Z Flip 5G pre-orders start on August 22

سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G قبل از دستور شروع در اوت 22

چیپ ست خواهد شد به روز رسانی به یک پیکسل 865+ (تلنگر خواهد شد یکی از اولین گوشی های آن را دریافت کنید). این کار باعث افزایش عملکرد و فعال 5G اتصال. بقیه به نظر می رسد بدون تغییر به چشم صفحه نمایش دوربین باتری در حال تمام همان 4G مدل.

شما می توانید برای خودتان نگاه کنید در این ویدیو به بیرون درز آگهی:

وجود خواهد داشت یک رنگ جدید برای گلکسی Z تلنگر 5G, “عارف برنز” که به نظر می رسد به قهرمان رنگ برای این دسته از سامسونگ اسباب بازی: Z تلنگر جدید Galaxy برابر 2 جدید Galaxy Note20 اواز یا موسیقی دو نفری و حتی در آخرین ساعت هوشمند است. توجه داشته باشید که پوستر می گوید: “رنگ های جدید”, جمع می شود بنابراین ممکن است جدید رنگ است که اجتناب از نشت.

صحبت از برابر 2 است که ممکن است در عقب آن foldable خواهر و برادر و راه اندازی آن ممکن است باید صبر کنید تا سپتامبر (جایگزین شایعات ادعا می کنند که دستگاه راه اندازی خواهد شد در ماه اوت اما با دسترسی محدود).

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید