تبریک, شما جان سالم به یک سال از بوریس جانسون

به خوبی انجام می شود! آن بعید به نظر می رسید در زمان, اما شما جان سالم به در یک سال با بوریس جانسون به عنوان ن

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 مرداد 1399

به خوبی انجام می شود! آن بعید به نظر می رسید در زمان, اما شما جان سالم به در یک سال با بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر. بیایید ببینید که چه کرده اید از طریق:

که برای اولین بار ،

که باز مشتاق, هیجان زده, عبارت لادن بی معنی و محتوا-آزادی بیان اجازه شما می دانید دقیقا چه به انتظار. جناح راست مفسران اغلب approvingly توصیف جانسون به عنوان "Tiggerish'. آنها تا به حال به تماشای وینی پیف ؟ Tigger است گه-ضخامت دارد.

که تمدید, bollocks

لغو مجلس به مدت سه هفته بود که با الهام از دم کامینگز خارج از جعبه حرکت می کند. این که حکومت غیر قانونی آورده و اوایل احساس می کردم که یک پیروزی بزرگ برای Remainers. در حقیقت هیچ یک از این ثابت هر چیزی به غیر از نخست وزیر گرایش برای هیچکدام clusterf**k.

انتخابات

پس از چند بررسی بد در اوایل جانسون اصل نیست زحمت تبدیل کردن. Corbyn بود کج خلق و تحریک توسط همه چیز. عمومی نمی خواهم آن را در راه کریسمس. همه چیز ورزش در منفعل-تهاجمی, خشم, و به عنوان مثل عمیقا انگلیسی.

Brexit شب

آتش بازی رفت, شاش کردن بالای blokes رقصید در اطراف شهر مربع بسیار کمی در واقع تغییر و جانسون در زمان اعتبار کامل برای آن ادعا کل کشور بود و پشت سر او و او یک موفقیت بزرگ بود. غرور کلاسیک یونانی کلمه. شما می خواهم فکر می کنم او می خواهم آن را می دانم.

Coronavirus

نخست وزیر با او به خوبی شناخته شده است تمایل به این باور در چیزهای بد را به خوبی انجام داد در متقاعد کردن خود coronavirus خوب بود که او در آن گرفتار است و می تواند فوت کرده اند. از آن زمان تصمیم گرفتم که مغازه ها مهم تر هستند.

سالگرد

یک نان تست به ما کرد ؟ همچنین ممکن است در 12 ماه کل کشور را تبدیل به عملکرد الکلی shut-in ها با وحشی کودکان و هیچ آینده. واقعا ما در تصویر او ساخته شده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن