اپل جان فون 8, توقف فروش آیفون 8 به علاوه

در حال حاضر که سال 2020 آی فون SE رسمی اپل تصمیم به کشتن فون 8. اول از همه بله این شرکت هنوز فروش iPhone 8, هم

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 فروردین 1399

در حال حاضر که سال 2020 آی فون SE رسمی اپل تصمیم به کشتن فون 8. اول از همه بله این شرکت هنوز فروش iPhone 8, همه راه را تا امروز. دوم این را حس می کند هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم به عنوان آی فون SE است که اساسا فقط یک آی فون 8 با آخرین A13 چیپست و دوربین بهتر نرم افزار است. و کمی متفاوت گزینه های رنگ. این هم ارزان تر از آی فون 8 استفاده می شود بنابراین واقعا وجود دارد هیچ نقطه ای در این دو رقابت در برابر یکدیگر در این شرکت فهرستی.

Apple kills the iPhone 8, stops selling the iPhone 8 Plus

اپل نیز متوقف فروش آیفون 8 اما وضعیت کمی پیچیده تر است با این یکی. در حالی که شما نمی توانید خرید یک آی فون 8 به همراه مستقیم از اپل دیگر وجود ندارد "آیفون SE Plus" به جای آن است. بنابراین این شرکت است که ظاهرا هنوز هم اجازه می دهد برخی از شرکای خرده فروشی به ادامه مامان و ارائه آیفون 8 به همراه. معلوم نیست برای چه مدت ،

آن را قطعا می شده اند و جالب برای دیدن آی فون SE Plus ورود در کنار آیفون SE (2020) با همان نوع از تراشه های تازه بسته بندی شده در داخل. اما شاید این شرکت در تلاش است تا طرفداران گوشی های بزرگتر را برای خود آی فون 11 به جای, و نمی خواهم به تکه تکه مدل که فروش در این راه است. ما هرگز می دانم.

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب