Realme X3 SuperZoom مشخصات تایید شده در یک سری از بازی فکری جدید

Realme اروپا بود مودب به اندازه کافی به ما یادآوری می کنند که Realme X3 SuperZoom در حال آمدن است در 26 ماه مه

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 خرداد 1399

Realme اروپا بود مودب به اندازه کافی به ما یادآوری می کنند که Realme X3 SuperZoom در حال آمدن است در 26 ماه مه و به اعتیاد به مواد مخدره ما شرکت مشترک یک زن و شوهر از تیزر و پوستر و تایید بسیاری از آنچه در حال حاضر به بیرون درز شده و یک ویدیو که به طور کامل نشان می دهد که به عقب و جلو در طراحی این گوشی.

Teaser posters Teaser posters
تیزر و پوستر

به هیچ کس تعجب گوشی را در اجرا Snapdragon 855+ چیپ ست و این شرکت دارای بالاترین نمره AnTuTu برای یک گوشی در حال اجرا گفت: SoC. وجود دارد یا برخی از نرم افزار های بهینه سازی در بازی در اینجا و یا Realme موفق به ربودن خوبی binned Snapdragon 855+ چیپس. در حال حرکت بر روی صفحه نمایش. این گوشی یک پنل 120 هرتز همانطور که قبلا شایعه شده و آن را احتمالا امن فرض کنیم که آن را برای رفتن به یک ال سی دی با پس از اثر انگشت خوان های جانبی نصب شده و نه زیر آن.

به عنوان برای ویدئو آن را به ما می دهد یک نگاه خوبی در این گوشی طراحی که نیست هر چیزی خارج از عادی. در واقع به نظر می رسد بسیاری مانند Realme X2 Pro را با پشت منحنی و دوربین قرار دادن. اما جلو می رود برای دو پانچ-سوراخ دوربین طراحی به جای یک waterdrop-مدل دهید شکاف مانند X2 سری.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب