87 درصد از مومن twats که می خواهم ostentatiously چپ رسانه های اجتماعی آمده خزنده را

Coronavirus است تغییر شیوه زندگی به طوری که به شدت نشستن در اطراف در یک grubby حوله تن پوش خوردن کیک در تمام ط

توسط BASHARIATEMROOZ در 15 اردیبهشت 1399

Coronavirus است تغییر شیوه زندگی به طوری که به شدت نشستن در اطراف در یک grubby حوله تن پوش خوردن کیک در تمام طول روز است که در حال حاضر اجباری. اما چگونه دیگری را مستند شکل دادن به روند گرم برای این تابستان ؟

نشان دادن خاموش خود را جدید منحنی

هیچ کس خارج از مستند بدون به دست آوردن چند پوند بنابراین بهتر است ما همه توافق دارند که ارتفاع مد. پس از آن کاسته انتظار سواحل پر از اجتماعی فاصله انسان blubbering در اطراف مانند bea نهنگ ها در رختخواب.

بازگشت به گه سن تلویزیون

هیچ تلویزیون جدید می تواند برای ماه ها پس از عصر طلایی است. انتظار می رود به جای دیدن مردم nerdily با وسواس مرتب کردن بر اساس از سیرابی ما استفاده می شود به نشستن طریق مانند براوو ژولیت. شما ممکن است فکر می کنم شما می خواهم لذت بردن از کسی که زنده به tweeting تمامیت Howard راهاما شما نمی خواهد که هر انتخاب است.

خواب اعتیاد

فراموش نکنید که ورزش یا مواد مخدر: خواب در حال رفتن به تبدیل شدن به نگرانی جدید اعتیاد آور روند این تابستان. بنابراین بسیاری از مردم در حال حاضر, در حال خواب به طور متوسط 18 ساعت در روز در طول مستند که بازگشت به قبل از زمان' ساعت در حال رفتن به می تواند غیر ممکن است.

Pyjama couture

در طول مستند جهان متوجه شده است که هر گونه لباس که نیست لباس خواب است بی معنی faff. بالا مارک های مد خواهد شد راه اندازی, haute couture خطوط که ruinously گران و غیر عملی است, اما شما قادر خواهید بود برای خرید ارزان, نایلون, بد گویی کردن از Primark به زودی.

قدیمی از مد افتاده آیین معاشقه

پس از مستند آتش زنه قلاب یو پی اس خواهد بود و راه رفتن پنج مایل به ایستادگی در دو متر دورتر از مورد علاقه خود را در حالی که ساخت مودب بحث کوچک خواهد بود. چرا مردم نگران ابتلا به کروناویروس زمانی که آنها نمی استفاده می شود به f**k مورد ابتلا به کلامیدیا باقی خواهد ماند یک رمز و راز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب