مدیر عامل شرکت Broadcom نکات در تاخیر در آی فون راه اندازی 12

بلومبرگ به نقل از مدیر عامل شرکت Broadcom Hock قهوهای مایل به زرد که ذکر "محصول عمده چرخه تاخیر" در "بزرگ آمری

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 خرداد 1399

بلومبرگ به نقل از مدیر عامل شرکت Broadcom Hock قهوهای مایل به زرد که ذکر "محصول عمده چرخه تاخیر" در "بزرگ آمریکای شمالی تلفن همراه" مشتری در طول یک درآمد تماس دیروز. او نمی تماس شرکت خود را به نام, اما آن را سخت به شکل او صحبت کردن در مورد اپل.

Broadcom است که یک جزء اصلی تامین کننده برای اپل, این, ژانویه شرکت کردم 15 میلیارد دلار سفارش از کوپرتینو. فعلی آی فون 11 مدل شامل بلوتوث و Wi-Fi سخت افزاری از این شرکت اما یک تحلیلگر در مور بینش می گوید که Broadcom ممکن است عرضه LTE و حتی 5G قطعات برای آینده اپل.

به هر حال این تاخیر ذکر شد در درآمد تماس به سرمایه گذاران هشدار می دهند که سنتی و چشم انداز مثبت در درآمد در Q3 خواهد شد به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به Q4. اما "هیچ چیز تغییر کرده است از نظر طراحی هیچ چیز تغییر کرده است از نظر محتوا گفت:" مدیر عامل شرکت.

iPhone 11 Pro Max taken apart (with several Broadcom chips) image credit
آی فون 11 Pro Max از هم فاصله گرفته (با چندین تراشه Broadcom)

در چند سال گذشته اپل رونمایی و آغاز فروش آن در مدل های آیفون جدید در ماه سپتامبر (با چند استثنا به عنوان مثال آی فون XR فروش تاخیر شد). کار بر روی مدل 2020 در زمان طولانی تر از انتظار می رود به عنوان همه گیر مانع از مهندسان اپل از سفر به چین برای نهایی کردن این طرح است.

رسانه های مختلف و تحلیلگران پیش بینی شده است تاخیر در اپل تولید برنامه. آخرین پیش بینی برای ماه نوامبر راه اندازی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن