Oppo پرده Ace2 اوا نسخه محدود و سفارشی, تماشای, هدست, هوا, شارژر VOOC اولین

Evangelion-الهام گرفته از نسخه محدود از Oppo Ace2 در حال حاضر رسمی و وجود دارد خیلی بیشتر به آن از سفارشی کن د

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

Evangelion-الهام گرفته از نسخه محدود از Oppo Ace2 در حال حاضر رسمی و وجود دارد خیلی بیشتر به آن از سفارشی کن در عقب وجود دارد بسیاری از اوا مدل دنده شما می توانید دریافت کنید.

Oppo Ace2 EVA limited edition Oppo Ace2 EVA limited edition Oppo Ace2 EVA limited edition
Oppo Ace2 اوا limited edition

وجود دارد, تلفن, البته, اما به نظر می رسد متفاوت از یک دیدیم هفته گذشته است. آن را به یک بنفش و سبز رنگ برای مطابقت با EVA-01. این مورد در این بسته گنجانده شده است و حتی بیشتر طراحی استادانه درست شده و وجود دارد اوا با مضمون تصاویر پس زمینه از قبل لود شده.

The bundled EVA limited edition case Wired charger is included, Air VOOC charger is sold separately SIM ejector
همراه اوا نسخه محدود مورد • * * * شارژر سیمی است که شامل هوا, شارژر VOOC به صورت جداگانه فروخته می • سیم پران

صحبت از بسته جعبه به تنهایی یکی از جالبترین دیده ایم. این شامل نسخه محدود و شارژر و کابل و سیمی هدست. حتی سیم پران ابزار مدل دهید به عنوان نیزه از Longinus.

The custom EVA packaging is really cool The custom EVA packaging is really cool The custom EVA packaging is really cool The custom EVA packaging is really cool
سفارشی EVA بسته بندی است که واقعا سرد

اگر شما می خواهید برای رفتن بی سیم وجود دارد Oppo Enco W31 TWS هدست و یک Oppo هوا VOOC شارژر بی سیم. یک نسخه محدود Oppo دیده بان می تواند به کامل نگاه کنید و یا شما می توانید Oppo smart band (گروه قرار بود به طور رسمی پرده برداری کرد در ماه ژوئن توسط راه).

EVA limited edition: Oppo Ace2 EVA limited edition: Oppo Watch EVA limited edition: Enco W31 EVA limited edition: Air VOOC
اوا limited edition: Oppo Ace2 • Oppo دیده بان • Enco W31 • * * * تهویه VOOC

در حال حاضر برای بد قسمت در مورد collector's edition items – قیمت. Oppo Ace2 اوا بسته است CNY 4,400 ($615/€560) و محدود خواهد شد تا 10000 واحد در سطح جهان است. در واقع این بد نیست با توجه به اینکه وانیل Ace2 می رود برای CNY 4,000. این نسخه محدود تلفن در دسترس می شود در تاریخ 1 ژوئن.

Oppo unveils Ace2 EVA limited edition, custom Watch, headset, Air VOOC charger and more

Oppo دیده بان اوا نسخه محدود (در آسوکا نارنجی و سیاه و سفید) CNY 2,200 و دوباره محدود به 10 ، 000 واحد. Oppo Enco W31 (آیا پولی و سفید و آبی) است CNY 400 هوا VOOC شارژر بی سیم است CNY 300 خواهد شد و حتی بیشتر در دسترس بودن محدود (5,000 واحد).

اگر دوست دارید اوا موضوع اما نمی خواهم به بهار برای نسخه محدود تلفن, شما می توانید دانلود تصویر زمینه سفارشی و تم برای هر Oppo تلفن – وجود سه تم را انتخاب کنید, اما شما باید به آنها را خرید.

اما اگر شما می خواهید شما می توانید آن را پیدا کنید در Oppo.com (دیده بان بیش از حد), JD, Tmall و Suning.

منبع (به زبان چینی) | از طریق 1 | از طریق 2 (چینی)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب