Flipkart به دست آوردن را Walmart بهترین قیمت فروشگاه در هند به راه اندازی عمده فروشی Flipkart

Flipkart اعلام کرد که آن را به دست آوردن 100% بهترین قیمت و انجام کسب و کار که توسط Wal-Mart هند خصوصی محدود ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 مرداد 1399

Flipkart اعلام کرد که آن را به دست آوردن 100% بهترین قیمت و انجام کسب و کار که توسط Wal-Mart هند خصوصی محدود است. جاری 28 فروشگاه و همچنین e-commerce کانال باقی خواهد ماند و عملیاتی, نگهداری خود را 1.5 میلیون عضو دارد.

این منجر به راه اندازی عمده فروشی Flipkart جدید بازار دیجیتال با هدف kirana فروشگاه (کوچک mom-and-pop مغازه ها) و همچنین میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME).

خلبان اجرای فروشی آغاز خواهد شد در ماه آینده و تمرکز بر روی مواد غذایی و مد دسته. رفتن به جلو هدف این است که برای کمک به kiranas و دیگر کسب و کارهای کوچک توسط "اعمال نفوذ برش لبه و محلی توسعه تکنولوژی".

کسب و کار خواهد شد که دسترسی به یک انتخاب گسترده ای از محصولات عرضه شده توسط هند برندهای محلی تولید کنندگان و فروشندگان که به همکاری با عمده فروشی Flipkart. همکاران خود را از سود عمده فروشی گسترده شبکه توزیع.

صاحبان فروشگاه خواهد بود با توجه به دسترسی آسان به گزینه های اعتباری خواهد شد و با حمایت های مختلف Flipkart طرح های برای کمک به آنها برای زنده ماندن مشکلات COVID19 متاثر از بازار و رشد در آینده است.

Flipkart acquire's Walmart's Best Price stores in India to launch Flipkart Wholesale

عمده فروشی Flipkart خواهد بود به رهبری Flipkart جانباز Adarsh منون. مدیر عامل شرکت Walmart, هند, Sameer Aggarwal باقی خواهد ماند در هیئت مدیره برای کمک به صاف انتقال قبل از عنوان کردن به دیگری واگذاری در داخل و خارج شده است.

توجه داشته باشید که در ماه اوت سال 2018 خارج به دست آورد و کنترل 77 درصد از سهام خود در Flipkart برای 16 میلیارد تومان به طوری که ما غول خرده فروشی است که هنوز هم به شدت درگیر با بهترین قیمت در فروشگاه ها و عمده فروشی های جدید عملیات است.

"امروز نشانه گام بزرگ بعدی به عنوان Walmart هند پیشگام نقد-و-حمل میراث دیدار Flipkart فرهنگ نوآوری در راه اندازی عمده فروشی Flipkart. با اعمال نفوذ هر یک از دیگر نقاط قوت و تخصص منحصر به فرد این در ترکیب تیم خواهد شکستن زمین جدید در ماموریت مشترک برای کمک به هند کسب و کار رشد و موفقیت است. ما نگاه به جلو به آینده ای روشن برای عمده فروشی Flipkart گفت:" جودیت مک کنا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خارج شده و بین المللی است.

منبع (PDF)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de