Oppo Enco M31 بی سیم, گوشی, نقد و بررسی

این Enco M31 آخرین جفت از گوشی بی سیم از Oppo. در مقاله Enco M31 به نظر می رسد به طور کامل برجسته با LDAC Hi-R

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 تیر 1399

این Enco M31 آخرین جفت از گوشی بی سیم از Oppo. در مقاله Enco M31 به نظر می رسد به طور کامل برجسته با LDAC Hi-Res صوتی بی سیم گواهینامه IPX5 گواهی مقاومت در برابر آب و Ai-طراحی لغو سر و صدا برای تماس های صوتی, همه در یک نسبتا مقرون به صرفه قیمت.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

گنجاندن LDAC به تنهایی باید با قرار دادن یک لبخند بر روی چند چهره به عنوان پشتیبانی برای این کدک است که تا حد زیادی وجود ندارد و در بودجه دنده های صوتی. و Enco M31 است و واقعا "بودجه"; برداشت من از این جفت برای INR 1999 از آمازون هند است که تنها حدود 26. پس چه گرفتن و چگونه آنها را انجام دهد ؟ بیایید پیدا کردن.

طراحی

Oppo Enco M31 هستند neckband-سبک بی سیم بلوتوث گوشی. آنها همچنین از ویژگی های مغناطیسی سخنرانان هنگامی که استفاده نمی کنید دو بلندگو ضربه محکم و ناگهانی با هم نگه داشتن آنها را با هم و همچنین تعویض آنها را در روند.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

لاستیک neckband خاتمه در دراز ماژول در دو طرف که شامل تمام الکترونیک, باتری و همچنین کنترل در سمت چپ واحد. کابل نشأت گرفته از هر طرف که منجر به جمع و جور از earbuds در انتهای دیگر.

طراحی Enco M31 دو مسائل — که نیست معامله شکن قطعا در این قیمت — اما هنوز هم می تواند کمی آزار دهنده است.

برای اولین بار وجود دارد هیچ راه آسان برای گفتن بلندگوی سمت چپ از سمت راست با فقط یک نگاه قبل از شما قرار داده و در این گروه در اطراف گردن خود را. از earbuds کمی کوچک و آسان برای شناسایی. گروه خود را از خارج به نظر می رسد کاملا مشابه بدون در نظر گرفتن چگونه شما آن را نگه دارید. ساده ترین راه برای گفتن اگر شما با پوشیدن آن راه درست در حال اجرا انگشتان دست خود را در داخل گروه به بررسی دکمه های که فقط در سمت چپ اما باید یک طراحی شبیه به سمت راست.

این صدا ممکن است مانند یک nitpick اما پس از dozenth زمان قرار دادن آنها را در راه اشتباه اطراف و نیاز به آنها بیش از تلنگر آن را کردم خسته کننده بسیار به سرعت. بسیاری دیگر neckband سبک بلوتوث گوشی خود را کنترل قرار داده شده در کابل به جای neckband خود را که باعث می شود آن را آسان به سمت چپ از سمت راست. کابل در Enco M31 اما نگاه یکسان است.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

این است آورده Oppo قرار داشتن کنترل در داخل سمت چپ ماژول در neckband که آن هم مسئله دوم من با طراحی. دیگر از ساخت آن را سخت به بگویید بلندگوی سمت چپ به غیر از یکی از سمت راست کنترل نیز فقط مشکل استفاده کنید. کنترل کابل را می توان به راحتی با انگشت شست خود را, اما این نیاز شما را به اجرای انگشت خود را در داخل گروه خود را تا شما در پیدا کردن دکمه.

چیدمان دکمه ها نیز عجیب و غریب; بالاترین دکمه افزایش حجم دکمه وسط کاهش حجم و پایین دکمه های کنترل پخش. دکمه های بسیار بزرگ هستند اما عجیب و غریب طرح باعث می شود آن را دشوار برای رسیدن به آنها استفاده می شود.

از earbuds در پایان کابل و برخی از کوچکترین استفاده کردم. بدن از earbuds است که تنها کمی بزرگتر از سیلیکون گوش نکته متصل به آنها. همه چیز متناسب با خیط و پیت کردن در درون خود گوش خارجی و نبود کابل حلق آویز کردن شما حتی نمی خواهد بود قادر به دیدن آنها را از جلو. این همچنین بدان معنی است که شما می توانید دروغ را در کنار خود در حالی که با پوشیدن آنها.

از earbuds نیست کاملا با احتیاط از آنها به عنوان یک بزرگ سطح نقره ای در خارج با یک چرخید پایان فلزی در زیر یک لایه پلاستیکی شفاف. سبز مدل است و حتی flashier با یک براق طلا در الگوی earbuds با تطبیق طلا کابل ها و لهجه های طلا در neckband. آن را کاملا قابل توجه است اما متاسفانه نبود در سهام زمانی که من دستور داد ما جفت بنابراین من با بیشتر هوشیار نسخه سیاه و سفید.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

به طور کلی کیفیت ساخت مناسب و معقول است. به نظر نمی رسد به خصوص محکم به کابل کاملا نازک اما پس از یک ماه استفاده نکردم تا به حال هیچ دلیلی برای شک و تردید خود را دوام آورد. این نیز قابل توجه است که Oppo موفق به شامل IPX5 آب-مقاومت در این نقطه قیمت است که باید کمک به محافظت در برابر آب و عرق.

آسایش

هیچ شکایتی در اینجا; Oppo Enco M31 بسیار سبک و راحت جفت گوشی. آن را به حال شده است برای این کابل است که اغلب در دید محیطی خود را, شما را فراموش کرده ام شما حتی با پوشیدن آنها. تنها دلخوری فوق بی دست و پا قرار دادن کنترل در داخل neckband است که به عنوان آسان به عنوان کابل-بر اساس کنترل.

نرم افزار و ویژگی های

Oppo Enco M31 هیچ برنامه همراه. شما جفت آن را به عنوان شما به طور معمول خواهد گوشی خود را از طریق تنظیمات بلوتوث. هیچ NFC در اینجا, بنابراین شما باید آن را به صورت دستی. تنها استثنا در اینجا را انتخاب کنید Oppo گوشی های در حال اجرا ColorOS 7.0 یا بالاتر. در این گوشی شما باید سریع جفت شدن سریع برای سرعت بخشیدن به فرایند جفت شدن.

این Enco M31 با استفاده از تنها 9.2 میلی متر طیف گسترده ای پویا رانندگان با حیوان خانگی تیتانیوم-روکش کامپوزیت دیافراگم. Asus ادعا می کند این قادر به بازتولید فرکانس تا 40 khz که همچنین آنها را بدست آورده Hi-Res Audio صدور گواهینامه.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

این گوشی پشتیبانی از بلوتوث 5.0 با برد حدود 10 متر. برای انتقال صوتی از Enco M31 با استفاده از LDAC, AAC یا SBC کدک. LDAC پشتیبانی می کند تا به 990kbps اگر چه واقعی bitrate استفاده می شود بستگی دارد بر روی دستگاه شما. اکثر دستگاه های آندروید لزوما به طور پیش فرض به 990kbps بنابراین شما ممکن است مجبور به تغییر به آن را به صورت دستی از طریق تنظیمات برنامه.

متاسفانه این تنظیم مجدد هر زمان که شما قطع, گوشی, پس از آن باید انجام شود هر زمان که شما می خواهید به استفاده از آنها. این تنها بدون هیچ زحمتی با LDAC اگر شما می خواهید برای اطمینان از شما در حال گرفتن بهترین نتیجه را از کدک به عنوان پایه 330kbps حالت نیست بهتر از SBC یا AAC.

این Enco M31 نمی باید بیش از حد بسیاری از امکانات دیگر. وجود دارد یک باس حالت است که می توان با دوبار کلیک کردن بر روی دکمه پخش/مکث. مشکل این است که آن را می شود تنظیم مجدد به حالت متعادل زمانی که گوشی در حال خاموش پس از آن یک بیت از یک بدون هیچ زحمتی به استفاده از اگر شما می خواهید آن را فعال کنید در همه زمان ها.

نیز وجود دارد 'AI-شده' نویز برای صدای محیط در هنگام مکالمه است که تضمین می کند که شخص شما در تماس صدای شما را می شنود بهتر است. آن را نمی کند, لغو سر و صدای محیط را برای شما به عنوان آنها فعال نیست نویز در گوشی.

عملکرد

بیایید حرکت به کیفیت صوتی است که به راحتی بهترین دلیل برای خرید Oppo Enco M31. تا آنجا که نگران است این Enco M31 بهترین گوشی بی سیم شما می توانید در این رده قیمت و همچنین چند دسته بالاتر است. آنها یکی از مهمترین و موسیقی استعداد جفت گوشی من سعی کردم در حالی که به خصوص پس از قرار گرفتن در معرض سیل از بودجه بی سیم گوشی در زمان های اخیر.

این Enco M31 را زیبا و واضح و تمیز صدا که revels در هر بخشی از طیف فرکانسی به همان اندازه. آن را متعادل صدایی بدون اینکه خسته کننده و جالب بدون اینکه بیش از حد و تحلیلی می رود و با فقط در مورد هر نوع از محتوا وجود دارد.

شروع با باس Enco M31 را بسیار محدود low-end پاسخ با زیبایی تنظیم خط باس. باس است گرم و جذاب و بسته پانچ به اندازه کافی برای نگه داشتن حتی زنده الکترونیک سبکهای موسیقی احساس موثر و بدون اذیت نمودن تعادل از دیگر غم انگیز ژانر. هرگز آن را تحت الشعاع اواسط محدوده و شما می توانید کاملا به وضوح رسم خط بین این دو است.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

البته دقیق یا نسبتا دقیق پاسخ باس می آید در سراسر به عنوان فاقد را ندیده گوش بنابراین برای جلوگیری از معمول "هیچ باس" نظرات در آمازون Oppo شامل باس حالت است که می توان با دوبار کلیک کردن بر روی دکمه پخش/مکث. آن چه آن را در قلع می گوید inflating کم پایان به زشت سطح به نگه داشتن باس سر مبارک.

شخصا آن را به سلیقه من به عنوان من ترجیح می دهم مناسب به نام متعادل حالت. صدا می شود نامتعادل و باس فاقد تعریف و با کیفیت است که آن را تا به حال در حالت متعادل. اما آن وجود دارد اگر شما به آن نیاز دارید اما همانطور که ذکر شد قبل از این گوشی را تنظیم مجدد به حالت متعادل در هنگام خاموش.

Mids نیز واقعا خوب ارائه ابزار و خواننده هم با اعتماد بنفس. آن را به اندازه کافی بالا وضوح به خارج کردن برخی از جزئیات جزئی در آهنگ های که شما ممکن است شنیده ام قبل از. همچنین به عنوان با, باس, mids نسبتا بدون رنگ دیگر بسیار اندک تعصب نسبت به گرما بنابراین بسیاری از صداها و سازهای صدا چگونه آنها باید. این همچنین باعث می شود این گوشی برای چیزهایی مانند پادکست های صوتی و فیلم ها و بازی ها.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

بالا پایان تولید مثل نیز تاثیر گذار است. به عنوان با low-end Oppo نشان داده است برخی از محدودیت در تنظیم, که بدان معنی است که شما نمی توانید برخی از sibilance و روشن و خاموش شدن با S و T برای تلفن های موبایل. با وجود آن هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجه از جزئیات به توان یافت در اینجا با رشته ابزار به طور خاص به زندگی آینده. فرکانس بالا فرمت نیز بسیار خوب با صدای گسترش در مورد عنوان بالا که شنوایی خود را خواهد رفت. Oppo ادعا 40 khz سقف برای رانندگان دارد نقطه به این شکل مگر اینکه شما مافوق انسانی شنوایی و یا شما یک سگ که در این صورت کار خوب خواندن این دور و حتی مدیریت برای باز کردن سایت.

این Enco M31 هم عالی تصویربرداری به عنوان انتظار می رود که از همه مدرن گوشی یا هدفون. صدا متوسط است با توجه به این هنوز هم در گوش, گوشی, بنابراین شما نمی خواهد که بلندگو-مانند صدا از لب باز پشت هدفون اما در همان زمان آن را نیز به خصوص متراکم.

من تست گوشی با وان پلاس 8 Pro دستی قفل شده به 990kbps FLAC و همچنین با آی فون XR با استفاده از AAC. من متوجه نشدم هیچ تفاوت واقعی در کیفیت صوتی فراتر از آنچه می توان به فقط دارونما است که می گویند این گوشی صدای عالی بدون توجه به آنچه دستگاه شما جفت آنها را به.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

قبل از حرکت به دیگر جنبه های عملکرد من باید ذکر حجم کنترل بر روی این گوشی. این Enco M31 نمی کنید با صدای بسیار بلند و به عنوان یک نتیجه, من پیدا کردم خودم با استفاده از آنها نزدیک به 90 درصد حجم بیشتر از زمان. در بخش هایی از حجم محدوده به خصوص در 20-50% محدوده که در آن دوره به نظر نمی رسد که افزایش خیلی در همه. در حال حاضر این است که یک شکایت های بزرگ به عنوان من هرگز آن را در بر داشت وجود ندارد و حداکثر حجم بود و هنوز هم مقدار زیادی با صدای بلند برای من اما ذکر آن در مورد شما کم شنوا و یا گوش دادن در بلندتر محیط.

بعد میکروفون عملکرد. میکروفون در Enco M31 بزرگ نیست. بسیار وجود دارد باس در صدای, اما وجود دارد مقدار زیادی از صدای خش خش و sibilance. همچنین هوش مصنوعی کاهش سر و صدا به نظر نمی رسد به انجام است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در پس زمینه. تماس گیرنده نیز گاهی اوقات گله و شکایت در مورد شنیدن صدای من واضح است. بنابراین بهترین گزینه برای کسانی که به بسیاری از تماس های صوتی.

در نهایت تاخیر در Enco M31 منطقی کم است. تماشای ویدئوها و فیلم کاملا خوب تجربه به عنوان تاخیر غیر قابل مشاهده است. در بازی شما می توانید برخی از تاخیر بین گفتن ضربه زدن به ساقه را فشار دهید و از شنیدن تفنگ رفتن اما نه توجهی و نه دشوار است برای مقابله با.

عمر باتری

این Enco M31 ندارد استثنایی عمر باتری. Asus ادعا می کند 8 ساعت در LDAC و 12 ساعت با SBC codec.

در آزمایش Enco M31 به مدت 7.5 ساعت در هنگام تست با LDAC 990kbps codec. به جای تست با SBC من تست شده با AAC بر روی آی فون و که منجر به 11 ساعت عمر باتری. بنابراین فقط از Oppo ادعا آمار و ارقام است که انتظار می رود.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

متاسفانه این آمار و ارقام بسیار ندانسته برای neckband سبک از بلوتوث گوشی. جدید OnePlus گلوله های بی سیم Z برای مثال در گذشته برای 20 ساعت در یک شارژ. این LDAC عمر باتری است به خصوص مأیوس کننده و خودم را به طور مداوم نیاز به شارژ گوشی در هنگام استفاده از یک تلفن آندروید. آن را به راحتی بزرگترین حرکت نزولی از این گوشی.

نکته خوب این است که این باتری تنها طول می کشد حدود یک ساعت برای شارژ کامل.

نتيجه گيری

برخی از شما ممکن است آگاه از Oppo صوتی بخش که در عمل به طور مستقل و مشهور جهان برای ساخت تجهیزات با کیفیت بالا مانند دی وی دی و Blu-ray بازیکنان بلندگوها و هدفون. در حالی که دیگر هیچ عملیاتی به نظر می رسد این بخش روشن Enco M31 با برخی از آن audiophile سحر و جادو. به سادگی قرار دادن این یکی از بهترین صدایی بلوتوث گوشی در بازار و شما را مجبور به صرف چندین بار قیمت خود را به هر چیزی بهتر است.

کیفیت صدا کنار Enco M31 را احساس می کنم مثل یک بودجه جفت گوشی. کیفیت ساخت است عادی به موقعیت کنترل در neckband آزار دهنده است میکروفون صدا خوب و عمر باتری ناامید کننده است. روشن است که برخی از گوشه ها تا به حال به قطع و در حالی که کیفیت صدا را به مراتب بیش از این برچسب قیمت این محصول به عنوان یک کل است که به هیچ وجه حق بیمه.

Oppo Enco M31 wireless earphones review

هنوز هم هر بار که من به آنها گوش من احساس می کنم مثل من پاره Oppo. به هیچ وجه این چیزها صدا به عنوان خوب به عنوان آنها را در حالی که هزینه تنها INR 1999. وجود دارد به گرفتن جایی و من منتظر چند هفته برای پیدا کردن آن را قبل از من نشستم به نوشتن این بررسی ، بله عمر باتری بزرگ نیست اما من ترجیح می دهم چیزی است که من لذت بردن از گوش دادن به و به اتهام اغلب از چیزی است که طول می کشد برای سنین اما صدا خوب است.

Oppo Enco M31 است یک معامله فوق العاده اگر شما در مورد مراقبت است و کیفیت صدا. که ممکن است یک اولویت برای همه, بنابراین هنوز هم وجود دارد یک مورد ساخته شود برای چیزی مانند OnePlus گلوله های بی سیم Z که من انتخاب های قبلی برای بودجه گوشی بی سیم (shoutout در نظر اگر شما می خواهید برای دیدن مقایسه با آن). اما اگر کیفیت صدا است یک اولویت برای شما Oppo Enco M31 است که خود را بهترین گزینه است.

در حال حاضر اگر شما ببخشید من باید برم شارژ آنها را دوباره.

جوانب مثبت

  • کیفیت صدای عالی
  • راحت
  • IPX5 امتیاز
  • فوق العاده خوب-قیمت مناسب

منفی

  • ندانسته عمر باتری با LDAC
  • متوسط میکروفون
  • نامناسبی قرار می گیرد کنترل


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن