جدید iPad Air می تواند ارزان تر است اما بیشتر قادر به از سلف خود

DigiTimes گزارش داده است که اپل در حال چرخش است تا آن عرضه زنجیره ای برای تولید جدید ARM-طراحی مدلهای macbook

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 تیر 1399

DigiTimes گزارش داده است که اپل در حال چرخش است تا آن عرضه زنجیره ای برای تولید جدید ARM-طراحی مدلهای macbook به عنوان به خوبی به عنوان جدید قرص. این شرکت بنا به گزارش ها انتظار فروش در هر دو دسته محصول را انتخاب کنید تا در این سال در مقایسه با سال 2019.

جدید iPad Air با 10.8" این نمایش است گفت: به اتخاذ آیفون SE استراتژی – مطابق با قیمت مقرون به صرفه با یک چیپ ست قدرتمند. احتمالا اپل A13 تراشه در قلب $400 آیفون SE (2020) وجود اینکه برخی از گزارش های ضد و نقیضی در این.

اپل هوا (2019) با استفاده از A12 چیپ ست و شروع می شود در $500 برای 64 GB مدل. وانیل آی پد 10.2 دهکدهای باستانی A10 chipset می رود و برای 330 $در حال حاضر. پس 2020 هوا برچسب قیمت باید در جایی میان این دو است.

The current iPad Air (2019) with a folio-style keyboard فعلی iPad Air (2019) با برگ به سبک صفحه کلید

بسیار گفته شده است در مورد هوا جدید. آن را ممکن است برای اولین بار غیر حرفه ای به رها کردن پورت رعد و برق و اتخاذ USB-C به جای. یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار متصل به این مدل جدید است که امکان حمایت از سحر و جادو صفحه کلید.

اگر شما در بازار برای یک آی پد مینی که آمدن سال آینده Kuo می گوید. او همچنین گزارش می دهد که iPads ها خواهد بود همراه با 20 W شارژر بر خلاف اپل که به زودی ممکن است بدون شارژر در همه.

به عنوان برای اپل, لپ تاپ 13" مدل های مک بوک پرو و مک بوک ایر هر دو طراحی شده توسط اپل چیپست هستند گفته در توسعه مجموعه برای انتشار تا پایان این سال است.

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن