وان پلاس نشان می دهد هند قیمت گذاری برای وان پلاس سری 8 و گلوله های بی سیم Z

وان پلاس نشان داده است: قیمت گذاری برای آن OnePlus 8 سری از گوشی های هوشمند در هند است. این آشکار بود که منحصرا برای این شرکت Red کابل اعضای باشگاه اما تاکنون ارسال شده در وان پلاس مرجع تخصصی توسط اعضای باشگاه.

OnePlus reveals Indian pricing for the OnePlus 8 Series and Bullets Wireless Z

شروع با وان پلاس 8 قیمت گذاری به شرح زیر است:

  • 6GB RAM, 128 گیگابایت ذخیره سازی: INR 41,999 ($549) (یخبندان سبز)
  • 8GB RAM, و ذخیره سازی 128GB: INR 44,999 ($588) (عقیق سیاه/یخبندان سبز)
  • 12GB RAM + 256GB سازی: INR 49,999 ($654) (عقیق سیاه/یخبندان سبز/Interstellar درخشش)

به عنوان پرچمدار OnePlus 8 Pro, قیمت گذاری به شرح زیر است:

  • 8GB RAM, و ذخیره سازی 128GB: INR 54,999 ($719) (عقیق سیاه/یخبندان سبز)
  • 12GB RAM + 256GB سازی: INR 59,999 ($784) (عقیق سیاه/یخبندان سبز/Ultramarine Blue)

در نهایت, وان پلاس نیز اعلام کرد که قیمت گذاری برای وان پلاس گلوله های بی سیم Z که هزینه های INR 1,999 و در دسترس خواهد بود در چهار رنگ (سیاه و سفید/آبی/نعناع/Oat).

همانطور که شما ممکن است متوجه, تبدیل قیمت بسیار پایین تر از واقعی ما قیمت گذاری برای تمام انواع. هند قیمت گذاری برای وان پلاس 8 Pro است که در واقع فقط کمی بالاتر از هند قیمت گذاری برای وان پلاس 7T نرم افزار که به معنی گران ترین وان پلاس گوشی در سال 2020 است فقط INR 1000 بیش از گران قیمت ترین گوشی OnePlus در سال 2019.

OnePlus reveals Indian pricing for the OnePlus 8 Series and Bullets Wireless Z

البته این چیزی نیست که ما را دیده اند در بازارهای دیگر به ویژه در آمریکا که در آن قیمت گذاری برای وان پلاس گوشی های این سال بالا رفته است توسط بسیاری. ما انتظار بازار هند به قیمت پایین تر مقاطعه مختلف در پویایی بازار و همچنین پس از آن است که وان پلاس بزرگترین بازار تا کنون اما ما شگفت زده شدند که چگونه محافظه کار وان پلاس بود با افزایش قیمت در این سال نسبت به ما.

البته این هنوز هم گوشی های گران قیمت با تمام معنی اما با توجه به این سال بیش از سال بهبود ما فکر می کنم در هند قیمت کاملا منصفانه کلی و قطعا بهتر از در دیگر بازارها است.

هنوز هم وجود دارد هیچ اطلاعاتی در زمانی که این دستگاه ها بر روی فروش در هند. در حال حاضر این کشور است که تحت سخت دولت lockdown تا مارس 3, با خرید و فروش غیر ضروری بودن متوقف شد.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید