OnePlus Nord طراحی نشان داد در مصاحبه با Carl Pei

بسیار پیش بینی OnePlus Nord نیست برنامه ریزی شده برای اولین بار تا یک هفته از هم اکنون اما این آخرین تصویری از

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 تیر 1399

بسیار پیش بینی OnePlus Nord نیست برنامه ریزی شده برای اولین بار تا یک هفته از هم اکنون اما این آخرین تصویری از MKBHD به ما می دهد و ما اولین نگاه رسمی در طراحی این تلفن در کنار چند قابل توجه دیگر بیت از اطلاعات است.

OnePlus Nord design revealed in interview with Carl Pei

مصاحبه انجام شده با وان پلاس از بنیانگذاران Carl Pei به ما نشان می دهد آینده OnePlus جوانه TWS گوشی در یک چشم نواز teal colorway که در جزیره پرنس ادوارد است در طول فیلم. جزیره پرنس ادوارد نیز نشان می دهد که جالب Nord نمونه با سه L شکل دوربین دیده می شود در این شرکت برای اولین بار "آغازی جدید" سری ویدئو.

OnePlus Buds and Nord prototypes OnePlus Buds and Nord prototypes OnePlus Buds and Nord prototypes
OnePlus جوانه و Nord نمونه

ما همچنین برای یادگیری در مورد BOM (bill of materials) هزینه های مرتبط برای قطعات مانند NFC, IP امتیاز نمایش و باتری. Spoiler alertNFC می افزاید: $4 به BOM هزینه در حالی که تامین امنیت IP امتیاز بیرون می آید به $15 با توجه به گران ماشین آلات مورد استفاده برای انجام این تست است.

جزیره پرنس ادوارد نشان می دهد که OnePlus منتظر این مدت دوباره وارد بخش میانی به عنوان شرکت احساس چیپست در بخش (و بیشتر به طور خاص Snapdragon 765G) می تواند در نهایت ارائه یک تجربه مشابه به گل سرسبد 8-سری SoCs. اتمام کامل تصویری زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im