پکو M2 Pro یک آینده mid-range گوشی با Snapdragon 720G SoC

در حالی که ما منتظر پکو F2 Pro پرچمدار آزادی وجود دارد به نظر می رسد یکی دیگر از پکو دستگاه در آن کار می کند و

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 اردیبهشت 1399

در حالی که ما منتظر پکو F2 Pro پرچمدار آزادی وجود دارد به نظر می رسد یکی دیگر از پکو دستگاه در آن کار می کند و آن را به نام کم M2 Pro. این نام به طور خلاصه به نظر می رسد در Xioami رسمی, هندی, وب سایت که در آن آن را به یک داده از آن آزمایش SAR. آن را از آنجا حذف شده است اما این موجب یک تحقیق در XDA-توسعه دهندگان.

Poco M2 Pro is an upcoming mid-range handset with Snapdragon 720G SoC

معلوم می شود که این گوشی دارای یک شماره مدل M2003J6CI و آن را موسوم به "گرم". به اندازه کافی جالب توجه نام شده پنهان در چشم ساده وجود دارد و آن اثبات این که Xiaomi در حال کار بر روی گوشی در حالی که برای. وجود دارد یک سیستم عامل آماده برای "گرم" است و همچنین به نظر می رسد در یک kernel source code برای Redmi Note 9 نرم افزار و یک علامت چاپ سفید در دوربین به طور پیش فرض برنامه برای "گرم" نیز یافت شده است.

این منجر محققان به این باور است که Redmi Note 9 نرم افزار و پکو M2 Pro هستند از نزدیک مرتبط است و ممکن است به اشتراک گذاری برخی از سخت افزار مانند چیپ ست. معنی این پکو M2 Pro ممکن است بیرون آمدن با یک گل میمون 720G در هیئت مدیره. سپس دوباره, تلفن ممکن است در حال اجرا یکی دیگر از SoC سازگار با نرم افزار.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im