چگونه پدر و مادر خود را' مجموعه موسیقی خراب کردن دوران کودکی خود را ؟

باعث خرابی موسیقی برای کودکان خود را با آهنگ های وحشتناک در لحظات شکل گیری است که بخش مهمی از پدر و مادر. چگون

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 مرداد 1399

باعث خرابی موسیقی برای کودکان خود را با آهنگ های وحشتناک در لحظات شکل گیری است که بخش مهمی از پدر و مادر. چگونه پدر و مادر خود آن را انجام دهید ؟

موسیقی عصر جدید برای مکالمات مهم

ملاقات پدر خود را, جدید, جوان, دوست دختر به تن از Enya را Orinoco Flow احتمالا در نظر گرفته می شود تسکین دهنده, اما به جای سمت چپ شما با یک تلخ نفرت از هر چیزی 'معنوی' به عنوان به خوبی به عنوان یک چرکین دوست نداشتن خود را خوردن است که همچنان به این روز است.

موسیقی محلی برای پنج شنبه شب

یکشنبه شب ساخته شد بی نهایت بدتر با علاوه بر این از نوع موسیقی محلی که در آن هر ساز زهی در وجود است که بازی در یک بار. برای پدر و مادر خود را به یاد می آورد دلپذیر روز قبل از دیلن رفت برقی و آنها دودی جاز سیگار. برای شما آن را به مثابه سوء استفاده از کودکان.

راک کلاسیک در سفرهای ماشین طولانی

هر سفر خودرو خواهد بود soundtracked توسط Fleetwood Mac خود را با پدر و ضربت زنی بر روی فرمان مانند یک دهم نرخ فیل کالینز. در حال حاضر شما به اندازه کافی برای تحقق بخشیدن به شایعات کلاسیک است اما نمی تواند به آن گوش بدون فلش بک به وجودی ملالت از شنبه بعد از ظهر را صرف در Homebase.

موسیقی جاز در شب

قبل از شما بودند اجازه شما تا به حال به گوش دادن به هر پدر و مادر خود را به زمینه سازی برای رابطه جنسی حداقل یکی از آنها را امیدوار بودم که این شب. اگر این جاز شما احتمالا آشفته به اندازه کافی به یک درمانگر در سرعت شماره گیری.

هیچ موسیقی

اگر شما در آن بزرگ شده در یک خانه که در آن کمانداران' theme tune بود و نزدیک ترین شما به موسیقی و سپس پدر و مادر خود را tuneless جهان بود و این فداکاری آنها ساخته شده است. متاسفانه شما در حال حاضر f**king تا فرزندان خود را به جای قرار دادن در دنیا بی ثبات و raving در اطراف آشپزخانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن