OnePlus تایید lite گوشی است که در راه آن را در آینده به اروپا و هند

OnePlus تیم ایجاد شده است سر و صدای زیادی در مورد "آغازی جدید" – و فقط به عنوان هر کس مشکوک این است که در مورد

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 تیر 1399

OnePlus تیم ایجاد شده است سر و صدای زیادی در مورد "آغازی جدید" – و فقط به عنوان هر کس مشکوک این است که در مورد شرکت دوم نوسان در اواسط محدوده تلفن. تاپیک خصوصی Instagram حساب به نام @OnePlusLiteZThing.

The @OnePlusLiteZThing account on Instagram begins the teaser campaign
این @OnePlusLiteZThing اکانت در Instagram آغاز می شود مبارزه فکری

بله "Z Lite چیز". این نوشته در تصویر فوق با یک وعده به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد "نوع جدید از تلفن" در این هفته آمده است. این حساب ذکر شده بود توسط Carl Pei (موسس شرکت).

در ضمن OnePlus حساب توییتر ارسال شده است سهم عادلانه خود را از "آغازی جدید" تصاویر که به همان اندازه مبهم است.

More promises of new beginnings More promises of new beginnings
بیشتر وعده های جدید آغاز

این انجمن ارسال توسط مدیر عامل Pete Lau کمی مستقیم تر در آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. لاو وعده همان "حق بیمه گل سرسبد تجربه" اما تحویل داده شده به عنوان بخشی از یک "جدید و مقرون به صرفه تر از گوشی های هوشمند خط تولید".

او اذعان دارد که برخی از طرفداران طولانی برای روز هنگامی که وان پلاس گوشی تا به حال در دسترس قیمت. در روح بازگشت به اصول اولیه لاو می گوید که این پروژه شروع خواهد شد و کوچک را معرفی مدل جدید در اروپا و هند ، گسترش به شمال امریکا است برای آینده برنامه ریزی شده. این پروژه به رهبری پل یو است که مسئول در حال توسعه چندین وان پلاس گوشی بیش از 5 سال گذشته.

ما شنیده ام بسیاری از شایعات در مورد اواسط محدوده وان پلاس شروع با نام. این قرار بود وان پلاس 8 Lite در ابتدا و سپس OnePlus Z, اخیرا, وان پلاس, Nord... این تیم است که به وضوح با داشتن سرگرم کننده با هر کس در تلاش برای حدس زدن نام.

این گوشی انتظار می رود برای رفتن رسمی در ماه جولای. آن خواهد شد که 5G اتصال (شاید با استفاده از Snapdragon 765G هر چند شنیده ایم MediaTek Dimensity و گزینه های دیگر) و پشتیبانی خواهد کرد در پیچ و تاب شارژ 30 W (بنابراین می گوید: BIS گواهی). آن را دو یا سه یا چهار دوربین در پشت و هزینه خواهد شد در اطراف INR 25,000 (330 دلار).

این است که اگر شما بر این باورند که شایعات. ما می خواهم به نگه داشتن چشم در Instagram account برای بیشتر قابل اعتماد اطلاعات است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب