ال جی اعلام کرد مخملی - جدید آن در اواسط محدوده پیشرو

ال جی تصمیم یکشنبه عید پاک برای تولید یکی از آن علامت تجاری, اطلاعیه ها, که در آن ما یاد بگیرند که از یک گوشی

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 فروردین 1399

ال جی تصمیم یکشنبه عید پاک برای تولید یکی از آن علامت تجاری, اطلاعیه ها, که در آن ما یاد بگیرند که از یک گوشی جدید در واقع بدون گرفتن بدانید که بسیاری از مشخصات آن. تنها در این زمان ما باید به معنای واقعی کلمه هیچ مشخصات این شرکت تایید کرد که LG مخملی را برای اولین بار گوشی های هوشمند در نمونه کارها خود را به اتخاذ آن طراحی جدید زبان.

LG مخملی را آغاز یک فصل جدید در کره ای غول موبایل استراتژی که در آن آن را شرط بندی در طراحی به جای مشخصات تنهایی به افتراق محصولات آن است. آن وعده "لامسه ظرافت" اگر چه ما را دریافت کنید کمی اطلاعات به عنوان به آنچه که مستلزم. وجود دارد تصاویری از این گوشی در دسترس در این زمان هم فقط آرم خود را.

LG announces Velvet - its new mid-range forerunner

ما یک تایید است که دوربین عقب راه اندازی خواهد شد که قطرات باران طراحی شد که به طعنه روز دیگر اما بیت مورد متقارن جریان فاکتور شکل هستند بیش از حد مبهم است. در LG کلمات نام مخملی باید به شما فکر می کنم "براق صافی و حق بیمه نرمی دو کلید فنی تلفن جدید.

LG announces Velvet - its new mid-range forerunner

گوشی قبلا شایعه شده بود که اولین عضو از ال جی جدید در اواسط محدوده صف که به جای G-series به عنوان شرکت دعوا را تقسیم تلفن همراه خود را در سیاه و سفید. با این حال با هیچ جزئیات در مورد قیمت گذاری آن و مجموعه ای از ویژگی های آن را خیلی زود به بگویید اگر این درست شد.

شایعات قبلی حاکی از آن است که واقعی اعلام وقوع است در 15 مه است که احتمالا زمانی که ما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد LG مخملی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن