گوگل تاخیر آندروید 11 بتا, نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان 4 به جای

اوایل امروز توسعه دهندگان آندروید کانال رسمی یوتیوب منتشر کوتاه تیزر تصویری که در آن اعلام کرد راه اندازی تاری

توسط BASHARIATEMROOZ در 18 اردیبهشت 1399

اوایل امروز توسعه دهندگان آندروید کانال رسمی یوتیوب منتشر کوتاه تیزر تصویری که در آن اعلام کرد راه اندازی تاریخ ژوئن 1 برای انتشار رسمی اندروید 11 Beta. به طور معمول گوگل را رها Android Beta هنگامی که گوگل I/O لگد کردن (که گرفته شده در مارس 12, 13 و 14) اما COVID-19 مجبور رویداد مهم را به طور کامل لغو شود.

گوگل در حال رفتن به لگد زدن مجازی کنفرانس شروع با #اندروید 11: بتا راه اندازی نشان می دهد. نشان می دهد شروع می شود در 8 صبح اقیانوس آرام (11 AM EST) در ژوئن 1 و برگزاری سخنرانی در موضوعات است که انتظار می رود برای Google I/O.

برای آندروید 11 ما انتظار داشتند سه توسعه دهنده پیش نمایش و سه بتا می سازد اما گوگل رفتم جلو و منتشر شده یک چهارم ساخت پیش نمایش تحت فشار قرار دادند و به نسخه بتا برنامه. Beta 1 می آید در ماه ژوئن بتا 2 در ماه جولای و بتا 3 در ماه اوت است. این نسخه نهایی است و پس از آن انتظار می رود پس از مدتی اما پس از #MadebyGoogle رویداد است که به طور معمول که در آن گوگل اعلام کرد بعد صفحه دستگاه زمانی در ماه اکتبر.

Google delays Android 11 Beta, releases Developer Preview 4 instead

چهارمین پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 11 نمی آورد و هر گونه ویژگی های جدید - به ویژه پس از توسعه دهنده پیش نمایش 3 منتشر شد کمتر از دو هفته پیش. آن را به توسعه دهندگان زمان بیشتری را برای دریافت برنامه های خود را آماده برای آندروید 11 Beta. توسعه پیش نمایش 4 یک "به روز رسانی افزایشی برای ثبات و عملکرد".

اگر صفحه دستگاه در حال حاضر در حال اجرا یک ساخت قبلی آندروید 11 نمایش دستگاه خود را به جلو و آخرین ساخت OTA. در غیر این صورت شما باید فلش آخرین تصویر به صورت دستی.

منبع: 1 * 2tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب