گوگل بازی جدید کودکان و نوجوانان بخش پر شده با 'معلم تایید شده' برنامه های

گوگل در حال راه اندازی یک جدید بچه های بخش فروشگاه Google Play است که ارائه خواهد شد مجموعه ای از به اصطلاح "م

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

گوگل در حال راه اندازی یک جدید بچه های بخش فروشگاه Google Play است که ارائه خواهد شد مجموعه ای از به اصطلاح "معلم تصویب" برنامه های. این غول جستجو می گوید این نرم افزار که با کیفیت استاندارد و در حال شدت توسط معلمان است. هر یک از تصویب برنامه شامل یک لیست از دلایل که چرا معلمان مانند آن از جمله سن-تناسب و آنچه آن را تلاش برای تدریس به کودکان.

به گفته گوگل این بود در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی بخش های جدید بعد از این سال, اما آن را به ارمغان آورد و راه اندازی به جلو از آنجا که بسیاری از کودکان در حال حاضر هزینه های زیادی از وقت خود را در خانه در مقابل صفحه نمایش. دلیل این کار این است, البته, COVID-19 همه گیر است که مجبور مدارس به طور موقت نزدیک در سراسر جهان تغییر مقدار از مسئولیت را بر روی پدر و مادر است. گوگل می گوید که این اوایل راه اندازی به این معنی است که این بخش راه اندازی خواهد شد با برخی از برنامه های از دست رفته, اما این کار به بررسی بیشتر "را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است."

جدید کودکان و نوجوانان بخش نورد بیش از چند روز آینده در آمریکا و گوگل انتظار دارد که برای راه اندازی آن در سطح بین المللی در ماه های آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب