فارادی در آینده می شود 9 میلیون دلار دولتی همه گیر وام

خودرو الکتریکی راه اندازی فارادی آینده دست آمده است $9,176,800 وام از انجمن کسب و کار کوچک را چک Protection Pr

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 اردیبهشت 1399

خودرو الکتریکی راه اندازی فارادی آینده دست آمده است $9,176,800 وام از انجمن کسب و کار کوچک را چک Protection Program (PPP) که به تازگی راه اندازی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن افراد شاغل در طول COVID-19 گیر این شرکت می گوید در آستانه.

که نزدیک به 10 میلیون دلار حداکثر مجاز در برنامه وام خواهد بود 100 درصد ببخشند تا زمانی که فارادی در آینده با استفاده از آن را برای حقوق و دستمزد بهره در وام های مسکن, اجاره یا نرم افزار نیست و دراز کردن هر یک از 400 یا بیشتر کارکنان است که هنوز هم وجود دارد برای بعد از هشت هفته (یا rehires هر که به تازگی اجازه رفتن). اخبار وام برای اولین بار گزارش شده در چین توسط دولت تامین می شود خروجی کاغذ.

فارادی در آینده نه تنها EV راه اندازی برای بدست یکی از PPP وام یا. مبارزه برقی حمل و نقل راه اندازی یابو دریافت PPP وام از $1,411,000 با توجه به های اخیر تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). Arcimoto که در نهایت شروع به تولید در آن سه چرخ ابزار برقی خودرو در اواخر سال گذشته نیز اعمال می شود برای یک PPP وام با توجه به خود را اخیر SEC تشکیل پرونده و مدیر عامل شرکت علامت Frohnmayer می گوید آستانه که راه اندازی باید یک به روز رسانی در نتیجه آن برنامه در "چند روز آینده."

از 9 میلیون دلار (و تغییر) می آید در آنچه که در یک زمان بسیار مهم برای فارادی آینده. شرکت موسس و حامی اصلی مالی, چینی, میلیاردر جیا Yueting شخصا برای ثبت ورشکستگی در ماه اکتبر. در حالی که وام خود را (که بسیاری از آنها شرکت های چینی که لنت او پول خود را شکست خورده تکنولوژی کانگلومرا LeEco) تا حد زیادی در هیئت مدیره با طرح پرداخت او پیشنهاد روند تایید که طرح کشیده در ماه. جیا گفت: در دادگاه براده است که سرمایه گذاران بالقوه در فارادی آینده در انتظار شخصی خود را در مورد ورشکستگی به حل و فصل قبل از قرار دادن هر گونه پول به EV راه اندازی.

در ضمن فارادی آینده به حال فقط $6.8 میلیون دلار در این بانک در پایان ماه ژوئیه سال 2019 با توجه به صورتهای مالی ثبت شده به عنوان بخشی از جیا ورشکستگی. آن را صرف حداقل از 30 ، 000 $در هر ماه در جیا حقوق و دستمزد به تنهایی از آن به عنوان به خوبی به عنوان $284,000 در هر ماه برای اجاره مقر آن در لس آنجلس, کالیفرنیا (که در آن به فروش می رسد از یک سال پیش به منظور تولید پول نقد). فارادی در آینده نیز بودجه جیا ورشکستگی. یکی از حقوقی و شرکت های هلدینگ او را بخشید $2,687,629 راست قبل از او ثبت و دادگاه به تازگی تایید دلار دیگر 6.4 میلیون وام (که جیا وکلا می گویند که "تا حد زیادی" ساخته شده تا سهم از مدیریت کمیته در حال حاضر این شرکت در حال اجرا).

این شرکت در غیر این صورت نگهداری چراغ با تشکر از $45 میلیون وام مرتب تجدید ساختار شرکت توس دریاچه که فارادی آینده شروع به کار با آخرین مارس هر چند که وام matures در پایان ماه آینده.

در حالی که کوچکتر وام که یابو به دست آورد نیز به احتمال زیاد بسیار مهم برای نگه داشتن اوهایو بر اساس برقی حمل و نقل راه اندازی شناور. خرید و فروش موجود در آن برقی کامیون باید حفره حفره و آینده این شرکت در حال حاضر به شدت وابسته به برنده مناقصه برای ساخت خدمات پستی ایالات متحده را به نسل بعدی کامیون ایمیل.

اسب بارکش نیز در حال حاضر بسیار قوی مانند فارادی آینده است $25 میلیون وام در آغاز 2019 از یک صندوق به منظور پرداخت وام قبلی از های مختلف صندوق های تامینی. یابو آیا فروش حق برقی وانت طراحی به موسس آن استیو برنز سال گذشته برای $15.8 میلیون دلار پس از ایجاد یک جدید EV راه اندازی به خرید lore city, اوهایو, کارخانه پس از اشغال توسط جنرال موتورز. اسب بارکش یک برش از هر گونه خرید و فروش که کامیون و 1 درصد از هر سهام افزایش است که, راه اندازی, به نام lore city موتور قادر به امن.

یک تعداد دیگر EV راه اندازی در ایالات متحده است که در حال تلاش برای رسیدن به تولید بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای وام. شفاف موتورز است که با حمایت عربستان سعودی و ثروت صندوق حداقل 600 کارمند تمام وقت در دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا است. Rivian است که در میشیگان اما در حال حاضر تعداد دفاتر در سراسر کشور, استخدام بیش از 2000 نفر.

هر دو از کسانی که راه اندازی شده گفت: آنها به خوبی انجام می دهند با کارکنان انجام کار از راه دور (هر چند Rivian تحت فشار قرار دادند پشت انتشار آن وسایل نقلیه). اما برخی از شرکت ها که در حال حاضر ساخت وسایل نقلیه در فضا و قرار دادن کارکنان در مرخصی بدون حقوق مانند برق اتوبوس و کامیون تقسیم چینی کنگلومرا BYD که furloughed 465 نفر (حدود 75 درصد از نیروی کار) در آمریکای شمالی ستاد در لنکستر کالیفرنیا در هفته گذشته با توجه به وضعیت اشتغال ، BYD همچنین furloughed 26 نفر در آمریکای شمالی انرژی بخش و 18 بیشتر در آن دفاتر شرکت های بزرگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de