WhatsApp در حال کار بر اجازه می دهد بیش از 4 نفر در یک گروه تصویری یا صوتی در تماس

با جریان همه گیر وادار بسیاری از مردم به ماندن در خانه, صفحه اصلی گروه تماس های تصویری و حتی صوتی گروه تماس با

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 فروردین 1399

با جریان همه گیر وادار بسیاری از مردم به ماندن در خانه, صفحه اصلی گروه تماس های تصویری و حتی صوتی گروه تماس باید واقعا به تازگی گرفته است. برنامه های مانند گوگل اواز یا موسیقی دو نفری در حال حاضر بالا برده حداکثر تعداد شرکت کنندگان در یک تماس تصویری با 50% و آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند Facebook متعلق به WhatsApp در حال برنامه ریزی در انجام چیزی مشابه.

رشته هایی از کد که کشف شده است از طریق یک شیرجه عمیق در داخل واتساپ در آخرین نسخه بتا نشان داد که این سرویس در حال آماده سازی برای خود حداکثر تعداد شرکت کنندگان در یک گروه صوتی و یا تماس های ویدئویی و همچنین در آینده نزدیک. در حال حاضر محدود است و چهار شرکت کنندگان است که راه را کمتر از آنچه که برخی از رقبا در حال ارائه است.

از این رو این حرکت را حس می کند. به نظر می رسد همه طرف های درگیر را باید آخرین نسخه WhatsApp برای نصب این بالاتر حداکثر تعداد شرکت کنندگان فعال باشد ، و آن را هنوز شناخته شده نیست چه جدید حداکثر تعداد خواهد بود. امیدوارم این رفتن به یک تغییر قابل توجه و نه فقط رفتن را از 4 به 6 و یا چیزی در امتداد آن خطوط. ما باید (رسمی) پیدا کردن به زودی به اندازه کافی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب