مصاحبه: Realme را م. Sheth مذاکرات 108MP دوربین گوشی های با notchless نمایش سریع محصول گسترش

پس از راه اندازی Realme 6i ما در هند در گفتگو با م. Sheth - معاون رئیس جمهور از Realme و مدیر عامل شرکت Realme

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 مرداد 1399

پس از راه اندازی Realme 6i ما در هند در گفتگو با م. Sheth - معاون رئیس جمهور از Realme و مدیر عامل شرکت Realme هند - برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت محصول آینده استراتژی بازگشت از گوشی های هوشمند با pop-up عکاسی از دوربین های این شرکت نامگذاری کنوانسیون. شما می توانید مصاحبه کامل زیر برای تمام جزئیات.

Madhav Sheth - Vice President of Realme and CEO of Realme India م. Sheth - معاون رئیس جمهور از Realme و مدیر عامل شرکت Realme هند

Realme در حال حاضر یکی از فعال ترین سازندگان انتشار گوشی های جدید در هر هفته است. در حالی که به مشتریان این گزینه برای دریافت دقیق همان مشخصات آنها می خواهند بدون overpaying است که بدون شک عالی شما موفق به مقیاس نرم افزار خود را با بخش پشتیبانی قادر به پشتیبانی که بسیاری از دستگاه ها?

بله کاملا. Realme تنها راه اندازی محصولات که هر جنبه ای از گوشی های هوشمند ما آماده است. ما کامل تیم است که با این نسخهها کار در باطن به مطمئن شوید که هر ویژگی محصول ما مراقبت گرفته است - می شود آن را طراحی و مشخصات و یا نرم افزار. ما یک نام تجاری است که در حال حاضر به ترین به روز رسانی های مکرر در صنعت, و ما Realme UI بیشتر در مورد صحبت در میان مصرف کنندگان ما است و خوب کلمه از دهان. همه Realme لذت بردن از محصولات یک امتیاز بالا در Flipkart برجسته رضایت مشتریان سطوح.

اخیر با گسترش سریع به بسیاری از بازارهای جدید باعث شده است که برخی از گیج کننده renamings - این Realme 6s در اروپا شناخته شده است به عنوان 6i در هند در حالی که اصلی 6i است Narzo 10 وجود دارد. آیا شما برنامه ریزی در پرداختن به این در آینده و ساده خود را نامگذاری کنوانسیون یا این فقط بخشی از بازی است که ما را به یاد زندگی می کنند ؟

بازار متفاوت است از کشوری به کشور با توجه به مصرف کنندگان عادات شرایط رقابت ، ما کاملا واضح و روشن در مورد سبد محصولات ما در اینجا در هند Realme 3i, 5i - این 6i است و نه "من" محصول ما راه اندازی کرده اند. کار من این است به اشتباه هند مصرف کنندگان بازارهای دیگر خواهد شد مراقبت از مشتریان خود را با توجه به استراتژی های خود را.

ما باید انتظار بیشتر گزینه های مقرون به صرفه مانند C11 و 6i در این سال شاهد چگونه مردم تمایلی به صرف flagships با توجه به همه گیر و ترجیح می دهند خرید گوشی های هوشمند مقرون به صرفه به جای ؟

مشتریان خرید در سال 2020 خواهد بود و بیشتر به سمت بودجه & mid-range گوشی های هوشمند و ما در حال ارائه گزینه های بیشتر. است که چرا ما راه اندازی Realme Narzo سری و Realme 6i هدف قرار دادن این بخش و تعریف ما C سری. وجود خواهد داشت بیشتر گوشی های سری C به زودی راه اندازی با قیمت های مختلف نقطه از C11.

پس از GST پیاده روی وجود یک خلاء در بخش قیمت بین INR 10k-15k و است که چرا ما در حال راه اندازی Realme 6i که در خدمت به عنوان یک محصول برای مخاطبان است که می خواهد به تمرکز بر روی بازی و دوربین بالاتر از نرخ تجدید و غیره. پس از همه گیر مصرف کنندگان می خواهید به صرف کمتر و قیمت بیشتر آگاه است. Realme محصول استراتژی عمیقا بهینه سازی شده برای بازار هند. ما تمرکز بر روی ارائه گزینه های مقرون به صرفه در قیمت های مختلف بخش بدون افت کیفیت و تجربه مالکیت.

این Realme X به ارمغان آورد یک pop-up selfie camera - طراحی یک راه حل که نشده است تکرار شود پس از. آن را برای همیشه رفته یا ما باید انتظار برای دیدن یک بازگشت ؟ و اگر آن را axed آن به دلیل قابلیت اطمینان نگرانی و یا فضا بهره وری و یا هر دلیل دیگر?

با Realme X ما به ارمغان آورد و برای اولین بار در اواسط محدوده پاپ آپ گیری در این بخش و من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که دستگاه دریافت 4.5 امتیاز در Flipkart توسط طرفداران ما و یکی از ما داغ فروش مدل.

فن آوری در حال تغییر نگه دارید و در سال 2020 5G شماره 1 روند که کل صنعت اختصاص داده شده به گرفتن با. با توجه به ضخامت 5G ماژول آن را بسیار دشوار است برای ترکیب یک pop-up ماژول دوربین هم با آن مگر اینکه باتری یا لاغری است قربانی. این به طور گسترده ای در تراز وسط قرار دارد تصمیم گیری در سراسر این صنعت برای حمایت از 5G توسعه از این رو dewdrop نمایش را برمی گرداند به عنوان یک جایگزین برای صفحه نمایش کامل با پاپ آپ گیری برای صرفه جویی در فضا. صفحه نمایش تولید کنندگان نیز تهیه کردن به این روند و تقریبا متوقف شد تولید صفحه نمایش کامل. صنعت خوشحالم که مصرف کنندگان در مورد dewdrop و پانچ سوراخ صفحه نمایش به عنوان قبل از.

Realme یکی از اولین سازندگان به آغوش 64MP سنسورهای اما شما هنوز به انتشار یک گوشی هوشمند با یک 108MP دوربین - هیچ دلیل خاصی چرا ؟ افکار خود را در 108MP در مقابل آخرین 48MP سنسور با پیکسل بزرگتر به عنوان دیده می شود در Oppo Find X2 Pro و وان پلاس 8 Pro?

به احساس زیبایی از یک 108MP دوربین آن نیاز به یک صفحه نمایش با اندازه بزرگتر و وضوح و آن نیاز به یک سطح بسیار بالا از نرم افزار آمادگی نه تنها با هر برند اما در کل صنعت است. Realme تنها آوردن بهترین تجربه را به مصرف کنندگان هنگامی که همه مربوط به فن آوری های رشد ،

بدون نظر در صنعت دیگر بازیکنان.

شما اعلام کرد که شما خود را برای اولین بار در نمایشگاه IFA در این سال - هر گونه تذکرات به عنوان به آنچه که ما می توانید انتظار از شما وجود دارد ؟

Realme انجام شده است فوق العاده خوبی در بازار اروپا است. ما باید برخی از اطلاعیه مهم برای اندود IFA در ماه سپتامبر و ما بسیار هیجان زده به اشتراک گذاری آنها را با مخاطبان ما. در ارتباط باشید!

چه خواهد بود چیز بزرگ بعدی از Realme?

در این سال ما می خواهیم برای رسیدن به طرفداران ما فراتر از گوشی های هوشمند و از این رو Realme در حال حاضر محور برای ایجاد خود را به عنوان یک تکنولوژی با نام تجاری شیوه زندگی در هند. تراز وسط قرار دارد با ما جدید 1+4+N استراتژی ما خواهد بود و ما در حال گسترش AIoT محصول نمونه کارها. ما طرح را در بسیاری از محصولات برش لبه مانند هوشمند, بلندگو, بالاتر پایان ساعت های هوشمند و تلویزیون و هدفون همراه با بسیاری دیگر از محصولات. در ارتباط باشید برای آینده ما هیجان انگیز جدید راه اندازی شد.

چه خواهد شد در آینده AIoT/محصول شیوه زندگی از Realme?

ما به تازگی اعلام کرد ما جدید 1+4+N استراتژی است که 1 هسته ای گوشی های هوشمند + 4 هاب هوشمند + N AIoT محصولات. این است که در راستای چشم انداز ما تبدیل شدن به محبوب ترین تکنولوژی با نام تجاری شیوه زندگی در هند.

برای AIoT ما طرفداران می توانند انتظار چند AIoT محصولات از Realme در اطراف ', شخصی, خانه و سفر' بخش. این را بیشتر تحکیم چشم انداز ما برای ظهور به عنوان "محبوب ترین تکنولوژی با نام تجاری شیوه زندگی در هند است." ما خواهد شد بسیار به زودی معرفی بیشتر محصولات سرد در ما هوشمند بلندگو دسته همراه با شیک تر ساعت های هوشمند بالا پایان تلویزیون و دقیق هدفون و انواع لوازم جانبی اعم از شارژر اتومبیل, کوله پشتی به شیک توشه موارد و خانه های هوشمند, تبادل نظر. مانند گوشی های هوشمند ما AIoT ارائه خواهد شد طیف گسترده ای از نمونه کارها از بودجه به قیمت حق بیمه بخش.

Interview: Realme's Madhav Sheth talks 108MP camera, phones with notchless displays, and rapid product expansion

یکی از عمده شکایات در مورد جوانه های هوا ترکیب است و نه هوا و نه هوا Neo با سیلیکون راهنمایی برای ارائه به معنی منفعل جداسازی صدا. باید منتظر محصول بعدی در جوانه هوا سری به سیلیکون راهنمایی و یا شاید حتی فعال لغو سر و صدا?

جوانه هوا Neo قرار است در بخش بودجه از این رو ویژگی های مانند سیلیکون راهنمایی و فعال لغو سر و صدا در دسترس نیست در این نقطه قیمت در سراسر صنعت است. لغو سر و صدا فعال است که یکی از فن آوری های ما با تمرکز بر ما راه اندازی خواهد شد محصولات با صنعت پیشرو ANC ویژگی های به زودی.

یادداشت سردبیر: Realme به فروش می رساند جوانه س TWS گوشی با سیلیکون و راهنمایی با قیمت پایین تر از جوانه هوا و جوانه هوا Neo.

هر چیز دیگری شما می خواهید به خوانندگان ما بگویید و در حال رشد Realme fanbase?

من افتخار می کنم برای به اشتراک گذاشتن که Realme لمس این نقطه عطف از 40 میلیون نفر از کاربران گوشی های هوشمند در سطح جهان و 25 میلیون کاربر در هند. با تشکر به خود ثابت قدم عشق و حمایت نه تنها ما تبدیل جهان به سرعت در حال رشد گوشی های هوشمند با نام تجاری بلکه محبوب ترین تکنولوژی-نام تجاری شیوه زندگی. مصرف کنندگان علاقه نه تنها الهام بخش ما برای راه اندازی برش لبه گوشی های هوشمند بلکه تنوع بخشیدن به AIoT محصولات با یک چشم انداز را به هیجان انگیز, خنک, فن آوری های جدید برای بی نظیر تکنولوژی محور متصل شیوه زندگی است. ما ادامه خواهد داد به جهش رو به جلو و سریع تر با نوآوری های جدید, بنابراین در ارتباط باشید به Realme به شنیدن بیشتر در مورد آینده شگفتی!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب