Oppo طناب در MediaTek کوالکام و HiSilicon مهندسین به کار خود را در آن تراشه

ما می دانیم که Oppo در حال کار بر روی یک تراشه خود را برای برخی از زمان حال اما این شرکت هنوز به تایید هر جزئی

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 خرداد 1399

ما می دانیم که Oppo در حال کار بر روی یک تراشه خود را برای برخی از زمان حال اما این شرکت هنوز به تایید هر جزئیات. در حال حاضر با توجه به شاخص Nikkei Asian Review خروجی رسانه ها به فن آوری های غول پیکر است که به شدت جذب مهندسین به کار بر روی آن در آینده SoC و بسیاری از مهندسین آمده از شرکت های شناخته شده.

Oppo ropes in MediaTek, Qualcomm and HiSilicon engineers to work on its own chip

اخیرا Oppo استخدام یک زن و شوهر از مدیران ارشد از مدیاتک و Unisoc. جفری Lu, مدیاتک همکاری افسر ارشد عامل است که در لیست جدید کارکنان همراه با اجرایی درگیر با مدیاتک این تراشه 5G توسعه نیز موافقت کرده است به Oppo را ارائه دهد. Xiaomi نیز به دور یکی از مدیران اجرایی آن.

اما این همه نیست. با توجه به منابع در داخل شرکت آب کارکنان از Huawei بخش تراشه HiSilicon به عنوان به خوبی به عنوان ما مبتنی بر تراشه ساز کوالکام.

در مصاحبه با Oppo نماینده گفت که این سرمایه گذاری به شدت در تراشه های مربوط به R&D برای تقویت و ساده آن زنجیره تامین است. تا کنون شرکت چینی بوده است به شدت متکی مدیاتک و کوالکام و نمی خواهید به سقوط به دام همان به عنوان Huawei.

بدیهی است که این سرمایه گذاری خواهد شد مقدار زیادی از پول هزینه و حداقل چند سال از توسعه است. یک محصول واقعی آزادی است که قطعا در آینده در آینده نزدیک.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب