اندازه متوسط از مستند ارواح هزینه £36 در میخانه

سلام من مایکل گوو و/یا Rishi Sunak و من می خواهم به توضیح دهد که چرا آن را حیاتی است که شما را انجام دهد/نمی پ

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 تیر 1399

سلام من مایکل گوو و/یا Rishi Sunak و من می خواهم به توضیح دهد که چرا آن را حیاتی است که شما را انجام دهد/نمی پوشیدن ماسک در حالی که در Pret.

همانطور که می دانید از هفته آینده facemasks اجباری هستند در مغازه ها. و برخی از عناصر رسانه ها باید به درستی/اشتباه تصور کرد که من/من همکار محترم بود ارسال پیام اشتباه با پوشیدن ماسک در Pret.

اما آنها احمق/کاملا درست است. چون Pret نیست/یک فروشگاه.

هیچ Pret A Manger زنجیره ای در واقع می تواند در نظر گرفته نمی شود یک فروشگاه در هر راه به جز توسط dunderheads مطبوعات/وزارت خزانه داری برای کسب و کار و مالیات و مالیات بر ارزش افزوده اهداف است.

این در واقع یک کافه/آه? بنابراین من کاملا در حقوق من به پوشیدن ماسک/متاسفم چه ؟ چون من تنها ساخت یک غذای آماده خرید/من موافقت کرد و به این و آن معنا ندارد.

اگر شما فکر می کنم در مورد آن وجود دارد در واقع هیچ راهی که من احتمالا می تواند آلوده هر کسی که فقط در ظاهر برای humous و chipotle بسته بندی/بله وجود دارد. ما اجرای این گذشته Dom? زیرا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک Dom چیز.

به همین دلیل منتقدان من در اشتباه بودند و تمام مواد غذایی غذای آماده تامین کنندگان معاف از ماسک مورد نیاز ببعد/واقعا ؟ خوب من حدس می زنم اگر Dom می گوید خوب است.

در حال حاضر اگر شما از ذهن نیست من باید استفاده از حمام/آره, من می تواند با استفاده از یک خط به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن