اینتل جزئیات صاعقه 4: دو مانیتور 4K یا 8K 4-بندر, اسکله و 100W شارژ

اینتل اعلام کرد رعد 4 در ماه ژانویه اما در سمت چپ مقدار زیادی از مردم خاراندن سر خود را – آن را سریع تر از صاعقه 3 پس چه چیزی تغییر کرده است ؟ امروز این شرکت پرده برداری از جزئیات بیشتر در مورد استاندارد جدید و چرا از آن خواهد بود که یک پورت به قانون همه آنها را.

آن را سازگار با USB4. هر دو استاندارد خواهد شد اولین با ببر دریاچه پلت فرم بعد از این سال. USB4 پشتیبانی از 20 گیگابیت در ثانیه توان و می تواند تا 40 گرم bps با سخت افزار مناسب. که مطابقت با 40 گیگابیت در ثانیه توان از TB4 (USB4 خود را ساخته شده است در بالای رعد 3).

Intel details Thunderbolt 4, it supports two 4K monitors or one 8K, 4-port docks, 100 W charging

صاعقه 4 پشتیبانی خواهد کرد تا به دو 4K خارجی نمایش و یا یک 8K. این می تواند یک PCIe برای اتصال در 32 گیگابیت در ثانیه (که خواهد بود یک مزیت برای خارجی GPU محوطه). همچنین این پورت می توان برای شارژ یک لپ تاپ تا 100W.

TB4 اسکله در حال بومی با پشتیبانی از چهار پورت مجموع یک بالادست و پایین دست سه. لوازم جانبی متصل به اسکله قادر خواهد بود برای بیدار کردن کامپیوتر. آن را نیز امن تر می شود به عنوان آن نیاز به دستیابی مستقیم به حافظه حفاظت.

اتمام این ویدئو نسخه ی نمایشی از اسکله های جدید طراحی به همراه استفاده از TB4:

صاعقه 4 استاندارد رایگان برای تولید کنندگان به استفاده از, اما آنها نیاز به پرداخت هزینه برای مجوز نام و آرم. DMA حفاظت نیاز اینتل VT-d که ممکن است محدود TB4 به اینتل مجهز به سیستم تنها (آن را به AMD و اپل به شکل یک راه برای حمایت اجباری از ویژگی های امنیتی).

در اینجا یک جدول است که شکسته شدن تفاوت بین رعد 3, 4 USB 3 و 4:

Thunderbolt and USB standards compared

تاندربولت و USB استاندارد مقایسه (برای اندازه کامل کلیک کنید)

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im