آیفون SE نمی تواند گسترش اطلاعیه های صفحه نمایش قفل لمسی با لمس

از آن پدید آمده است که آی فون جدید SE آغاز شده است که حمل و نقل روز جمعه گذشته یک کنجکاو از ویژگی های از دست ر

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

از آن پدید آمده است که آی فون جدید SE آغاز شده است که حمل و نقل روز جمعه گذشته یک کنجکاو از ویژگی های از دست رفته: بر خلاف هر دیگر مدرن آی فون شما قادر به مطرح کردن محتوای غنی بر روی صفحه نمایش قفل و یا اطلاع رسانی سایه با "لمسی لمسی" مطبوعات طولانی. MacRumors با اشاره به حذف و آستانه تایید کرده و آن را در یک دستگاه از خود ما است.

شما هنوز هم می توانید ببینید محتوای غنی مانند تصاویر بزرگتر و یا دکمه برای چیزهایی مانند آرشیو ایمیل بدون باز کردن برنامه — با کشیدن قفل صفحه نمایش اطلاعیه ها به سمت چپ و ضربه زدن به "نظر" به طوری که آن را نه مانند قابلیت دور رفته است به طور کامل. لمسی لمسی نیز هنوز کار می کند در اطلاعیه آمده است که در در بالای صفحه نمایش تلفن قفل شده است.

این رفتار متناقض است که قطعا غیر معمول نقطه تمایز از دیگر اپل به ذکر ناخوشایند اگر شما استفاده می شود به لمسی لمسی روش. بعید به نظر می رسد که وجود دارد هر دلیل فنی اما TechCrunch's متی Panzarino گزارش می دهد که نیشگون گرفتن و کشیدن است نه یک اشکال است و "کار به عنوان در نظر گرفته شده."

لمسی لمس طولانی پرس یا 3D Touch hard پرس شده اند راه را برای گسترش iPhone notifications تا کنون از آیفون 6S در سال 2015. آیفون SE سلف فون 8 بود 3D لمسی در هیئت مدیره اما در حال حاضر حمل و نقل آیفون شامل ویژگی که آن را کمی تعجب آور است که آیفون SE لمسی لمسی کار می کند متفاوت از بقیه صف.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن