چگونه اپل و گوگل در حال مبارزه با یکی از سخت ترین قسمت در مورد ردیابی COVID-19 مواجهه

در اینجا ما می گویند که رابط بیرون می آید از دوشنبه تا پنج شنبه و در خصوص newsy جمعه. امروز به خصوص newsy جمعه

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 فروردین 1399

در اینجا ما می گویند که رابط بیرون می آید از دوشنبه تا پنج شنبه و در خصوص newsy جمعه. امروز به خصوص newsy جمعه. در اینجا اضطراری خود را در خبرنامه ...

روز پنج شنبه من در مورد نوشت: برخی از محدودیت ها در استفاده از تراشه بلوتوث در گوشی های هوشمند خود را برای پیگیری گسترش COVID-19. به طور طبیعی در صبح روز جمعه اپل و گوگل اعلام کرد آنچه که ممکن است مهم ترین همکاری در تاریخ هر دو شرکت — تلاش مشترک برای استفاده از تراشه بلوتوث در گوشی های هوشمند خود را برای پیگیری گسترش COVID-19.

راسل Brandom و Adi رابرتسون تا به حال جزئیات در آستانه:

این سیستم جدیدکه گذاشته شد در یک سری از اسناد و سفید مقالاترا با استفاده از کوتاه برد بلوتوث ارتباطات برای ایجاد یک داوطلبانه تماس با ما-ردیابی شبکه نگه داشتن گسترده داده ها در گوشی های تلفن شده است که در مجاورت نزدیک با هر یک از دیگر. رسمی نرم افزار از مقامات بهداشت عمومی را دریافت کنید دسترسی به این داده ها و کاربران که دانلود آنها می توانید گزارش اگر آنها تشخیص داده شده است با COVID-19. این سیستم نیز هشدار به افرادی که آنها را دانلود کنید به این که آیا آنها در تماس نزدیک با فرد آلوده.

اپل و گوگل معرفی خواهد شد یک جفت از iOS و Android Api ها در اواسط ماه مه و مطمئن شوید این مقامات بهداشتی' نرم افزار می توانید پیاده سازی آنها. در این مرحله کاربران هنوز هم باید برای دانلود یک برنامه برای شرکت در تماس-ردیابی است که می تواند محدودیت پذیرش است. اما در ماه های پس از API کامل است این شرکت کار می کنند در ساختمان ردیابی قابلیت را در زمینه سیستم عامل به عنوان یک گزینه در دسترس برای همه سیستم عامل iOS یا آندروید تلفن.

اگر شما جدید به این ایده از نحوه تماس با ردیابی کمک می کند تا برای جلوگیری از گسترش بیماری های شروع با این مبین از همکار من نیکول Westman. عمومی سازمان بهداشت و درمان باید طولانی اعزام کارگران در هر دو پا و از طریق تلفن برای تماس با افرادی که ممکن است در معرض به کسی که حمل یک بیماری عفونی. در نور از COVID-19 گیر کشور جهان آزمایش شده است با برنامه های است که تلاش برای استفاده از پذیرش گسترده از گوشی های هوشمند و سیگنال دریافت می کنند برای شناسایی موارد بالقوه است. و به عنوان من گذاشته دیروز مقامات بهداشت عمومی صحبت کردم با ابراز شک و تردید در مورد اثربخشی این تلاش ها.

اول اجازه دهید بگویم که من خوشحالم که شرکت های بزرگ در حال کار سخت بر روی COVID-19 پاسخ و کار با هم. سریع اقدام جسورانه می تواند زندگی را نجات دهد و آن را خوب است که همه چیز می شود که سعی کردم کاملا کار خواهد کرد — یا در همه. این هم درست است که با توجه به بسیاری از سوالات باقی می ماند و در اطراف اپل/گوگل همکاری آن غیر ممکن است در این نقطه به می گویند که چگونه موثر آن ممکن است. من امیدوارم که آن را بسیار موثر!

که گفت:, بلوتوث, مبتنی بر روش های تماس با ردیابی حداقل سه مشکل بزرگ کارشناسان به من گفت. (حریم خصوصی, شگفت آور, واقعا یکی از آنها حداقل نه به من; حریم خصوصی طراحی اپل/گوگل سیستم کاملا هوشمندانه است. Moxie Marlinspike برخی از quibbles هر چند.) مشکلات بزرگتر هستند: آن را سخت برای بدست آوردن مردم را به دانلود یک برنامه جدید بلوتوث سیگنال می تواند غیر قابل اعتماد و تمرکز بر راه حل های فن آوری می تواند به کاهش فشار بر بهداشت عمومی سازمان به استخدام افراد برای انجام تماس ردیابی حتی اگر وجود دارد بسیار بیشتر شواهد از این کارگران اثربخشی بیش از وجود دارد برای برنامه های گوشی های هوشمند.

پس بیایید نگاه چگونه اپل/گوگل به دنبال همکاری به آدرس برخی از این نقاط است.

مهم ترین بخشی از مشکل این است که API پروژه تلاش برای رسیدگی است تصویب و به خصوص در فاز دوم این پروژه است. اپل توضیح داد که آن را به من مثل این: هنگامی که شما به روز رسانی گوشی خود را به آخرین نسخه از سیستم عامل و انتخاب کردن در به تماس با ردیابی API تلفن شما شروع به ارسال سیگنال های بلوتوث به نزدیکی تلفن و ضبط سیگنال های فرستاده شده به آن را با گوشی های دیگر. بهترین بخشی از این سیستم است که آثار آن را عطف به ماسبق — هنگامی که شما دانلود یک برنامه درمانی وابسته به این سیستم آن را به اشتراک بگذارید "نزدیکی رویدادها" از گذشته تا 14 روز. Adi رابرتسون جزئیات فرایند در اینجا.

با ایجاد یک مرکزی API در سراسر ما دو سیستم عامل گوشی های هوشمند اپل و گوگل در حال ارائه یک ابزار ارزشمند برای بهداشت عمومی سازمان کار بر روی تماس با ردیابی نرم افزار که به کار در سراسر حوزه های قضایی سراسر جهان حتی به عنوان مردم شروع به از سرگیری سفر. آن را سخت به تصور کنید که چیزی شبیه به این انجام می شود به هیچ وجه اما در سطح سیستم عامل; تنها این دو شرکت می تواند چیزی شبیه به این ممکن است.

باز سوال این است که آیا شما می خواهید پینگ در مورد قرار گرفتن در معرض اگر شما به روز رسانی گوشی خود را با سیستم عامل اما دانلود نمی بهداشت عمومی برنامه. آن را به نظر می رسد مانند پاسخ مثبت است بر اساس آنچه که ما دیده ایم — که بیشتر به سمت پرداختن به موضوع فرزندخواندگی از هر گونه پیشنهاد من دیده ام. اگر جواب این است که شما هنوز هم باید برای دانلود یک برنامه برای دریافت, اطلاع رسانی, مشکل اساسی واقعا دور شده اند.

ما را ببینید.

بنابراین آنچه در مورد قابلیت اطمینان از سیگنال های بلوتوث? یک سیگنال قوی است و طیف وسیعی از حدود 30 فوت — بسیار بیشتر از 6 فوت فاصله که مقامات خواسته اند برای حفظ. و سیگنال باینری نسبی نیست — آن را تنها می توان گفت "این دو گوشی در آمد در نزدیکی" به جای "این گوشی 6 پا از آن تلفن." که موجب نگرانی است که بسیاری از مجاورت رویدادهای ثبت شده توسط تلفن های ما خواهد بود مثبت کاذب — مواردی که شما نسبتا نزدیک به کسی که گزارش شده عفونت, اما ممکن است شده اند نزدیک به اندازه کافی برای تبدیل شدن به آلوده خود را.

اپل می گوید هنوز در حال بررسی این همه اما اشاره می کند که بهداشت عمومی نرم افزار قادر خواهد بود که شامل مدت از نزدیکی هنگامی که تصمیم گیری چه چیزی را به عنوان یک نزدیکی رویداد. (پیشنهاد زمان من شنیده ام امروز بود و پنج دقیقه.) در فاصله پنج دقیقه به شما خواهد بود به احتمال کمتری باعث مثبت کاذب از کسی که سرش می دویم. شما در خیابان.

که پرسش چه شرایطی در طول همه گیر که در آن مردم (1) در 30 فوت از شما برای (2) پنج دقیقه یا بیشتر (3) شما واقعا نمی دانید ؟ (اگر شما آنها را می دانستند به خوبی شما احتمالا همچنین پیدا کردن که آنها تا به حال COVID-19.) برخی از پیشنهادات من شنیده ام امروز: فروشگاه خواروبار کارگران; انتظار مردم در صف های طولانی برای همه چیز (مانند ورود به فروشگاه های مواد غذایی); انبار کارگران و توده های حمل و نقل. به عنوان شهرستانها شروع به دوباره باز کردن در بیشتر موارد استفاده ممکن است پدیدار شود. اما به نظر می رسد مانند یک منفعل سیستم است که با این نسخهها کار برای اطلاع رسانی به مردم در این شرایط در مورد مواجهه بالقوه می تواند حداقل برخی از سطح از حفاظت. سوال این است که آیا این سیستم در نهایت تولید بیشتر سیگنال از نویز — آیا بلوتوث می یابد درست تر مثبت از نادرست هستند.

ما را ببینید.

در نهایت Silicon Valley با تکیه بیش از حد سخت در تست نشده راه حل های نرم افزار زمانی که ثابت کتابچه راهنمای راه حل می تواند کافی است ؟ این بحث در یک مقاله این هفته از دانشگاه دوک در Margolis مرکز سیاست های بهداشتی. نویسندگان علامت McClellan, اسکات Gottlieb, فرزاد Mostashari کیتلین رودخانه ها و لورن سیلویس بنویسید:

زمانی که یک مورد جدید از COVID-19 شناسایی شده است, محلی, مقامات بهداشت عمومی اطمینان خواهد داد که فرد آسیب دیده است جدا شده و خود را که در تماس نزدیک هستند شناسایی شده و خواسته شده است. اما موجود محلی بهداشت عمومی ظرفیت برای چنین پاسخ فعالیت های بسیار محدود است و بسیاری از حوزه های قضایی را رها تماس با ردیابی به نفع سطح جامعه کاهش اقدامات. برای فعال کردن یک بازگشت به مورد بر اساس مداخلات به عنوان بروز کاهش این ظرفیت نیاز به گسترش یافته است. بهبود ظرفیت را بیشتر موثر خواهد بود اگر هماهنگ با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نظام سلامت و برنامه های درمانی و پشتیبانی به موقع الکترونیکی و اشتراک گذاری داده ها. تلفن همراه مبتنی بر نرم افزار ضبط نزدیکی رویدادهای بین افراد بعید به کافی تبعیض آمیز توانایی یا پذیرش برای دستیابی به بهداشت عمومی سودمند در حالی که معرفی جدی حریم خصوصی امنیتی و لجستیکی نگرانی. در عوض موقع تماس با ردیابی را می توان از طریق تقویت بهداشت عمومی مورد بررسی تکمیل شده توسط فن آوری و در سطح جامعه میشوند.

اما دیگر محققان استدلال کرده اند که COVID-19 به سادگی گسترش می یابد بیش از حد به راحتی به دستی تماس با ردیابی یک راه حل عملی برای این مشکل. چیزی منفعل و خودکار لازم است برای مقابله با این سرعت انتقال با توجه به مارس کاغذ در علم. لوکا کی, Chris Wymant میشل کندال Lele Zhao, Anel Nurtay لوسی Abeler-Dörner مایکل پارکر دیوید Bonsall و کریستف فریزر بنویسید:

سنتی و دستی تماس با ردیابی روش نیست به اندازه کافی سریع برای SARS-CoV-2. تاخیر از تایید یک مورد برای پیدا کردن اطلاعات تماس خود را است, اما اجتناب ناپذیر است. به طور خاص این تاخیر می تواند اجتناب شود با استفاده از یک برنامه تلفن همراه.

شاید بهترین راه برای فکر کردن در مورد اپل/گوگل اعلام شده است که در یک جهان بدون منسجم فدرال پاسخ به ادامه فاجعه ما باید به جای تکیه بر یک درهم آمیخته از راه حل جزئی. در چنین دنیای من هیچ اعتراضی به اپل و گوگل در تلاش برای ساخت یک تماس ردیابی حتی اگر من نگران است که مردم را بیش از حد انتظار از آن است. من هم که همیشه باز برای اینکه غافلگیر شده است.

ما را ببینید.

کسانی که خوب توییتهایی

صحبت ما

برای ما ارسال راهنمایی, سوالات و سیگنال های بلوتوث: casey@theverge.com و zoe@theverge.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن