هند شل شدن قوانین و فعال کردن اپل و دیگران به افزایش تولید داخلی

هند ساخت گام های بلندی به سمت incentivizing و گسترش تولید داخلی از تولید کنندگان عمده مانند اپل و سامسونگ. این

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 خرداد 1399

هند ساخت گام های بلندی به سمت incentivizing و گسترش تولید داخلی از تولید کنندگان عمده مانند اپل و سامسونگ. این قدرت کمیته دبیران – بدن حاکم برای کشور تولید مرتبط تشویقی طرح (PLI) برنامه ملاقات در روز جمعه و تصمیم به حذف و تغییر چند بند مهم.

India is loosening legislation and enabling Apple and others to increase domestic production

این انجام شده است به عنوان یک تلاش عمدی برای جذب بیشتر سرمایه گذاری در ایالات متحده به طور عمده با ساخت هند جذاب تر به عنوان یک شریک در به اصطلاح "چین به علاوه یک استراتژی". به سادگی قرار داده و به طور مداوم در حال توسعه اقتصادی آب و هوا در چین شده است به طور پیوسته نیروی کار خود را گران تر در طول سال. در نور است که بسیاری از شرکت ها شده اند به دنبال به تغییر بخش هایی از تولید خود را به طور فزاینده مهم ظرفیت به دیگر رقابتی کشورهای آسیایی مانند ویتنام و کامبوج و تایلند است. خواهد بود که "به علاوه یک" بخشی از آن به مدت طولانی چین محور تولید و راه اندازی.

برخی از تغییرات عمده رای گیری توسط قدرت کمیته عبارتند از: حذف یک قاعده است که ارزیابی کارخانه و ماشین آلات به کشور به ارمغان آورد و فقط در 40 درصد از ارزش خود را. انواع کلاه به دولت PLI مشوق است تغییر داده شده است و همچنین از جمله برخی از برنامه به طور بالقوه نگرانی در بند است که می تواند قبلا فعال دولت محلی به آزادی نیست انگیزه ای برای شرکت در شرایط خاص اگر آن را فاقد پول برای انجام این کار است. دیگر اصلاحات به PLI قوانین شامل کاهش مقدار بیش از حد از اطلاعات کسب و کار دولت قبلا مورد نیاز ذینفع برای به اشتراک گذاشتن و همچنین بند اجازه توانمند کمیته به طور یک جانبه تغییر سرمایه گذار قوانین.

India is loosening legislation and enabling Apple and others to increase domestic production

در صورتی که شما تعجب آنچه تولید مرتبط تشویقی طرح (PLI) مستلزم واقع برای تولید کنندگان است – آن است که یک انگیزه از 4 درصد به 6 درصد در فروش افزایشی (بر پایه سال) از محصولات تولید شده در هند و تحت پوشش بخش مورد نظر به شرکت های واجد شرایط برای مدت پنج سال. برای بهره مندی از گفت انگیزه تولید کنندگان را به تولید گوشی های سطح بالا (با حمل و نقل در هیئت مدیره ارزش بیش از $200) بیش از INR 4,000 کرور برای پایه سال پس INR 8,000 کرور روپیه 15,000 کرور روپیه 20,000 کرور و 25,000 کرور برای چهار سال آینده بود. در صورتی که شما آشنا هستند با واحد 1 کرور است INR 10,000,000.

اپل می تواند بسیار خوبی بود که برای اولین بار برای بهره مندی از جدید PLI شرایط است و بنا به گزارش یکی از کاتالیزور اصلی در مذاکره با آنها است. آن قرارداد تولید کنندگان Wistron و Foxconn به زودی می تواند تغییر بخش قابل توجهی از آیفون تولید به هند است. همان می رود برای Pegatron – شخص ثالث اپل شریک در حال حاضر در مذاکرات با دولت هند برای انتقال بخش هایی از آن تولید وجود دارد. اگر این همه تابه ما شکی نیست که دیگران را به دنبال خواهد داشت کوپرتینو در افزایشی تمرکز بر تولید در هند.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب