شوهر میسازد و زمینه را برای رابطه جنسی با گفتن همسر او می خواهد به انجام آن بعد

لستر است و دیگر یک شهر – آن است که یک زندان است. اما آیا شما کردم آنچه در آن طول می کشد تا آن را ؟ شما ساکن E

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 تیر 1399

لستر است و دیگر یک شهر – آن است که یک زندان است. اما آیا شما کردم آنچه در آن طول می کشد تا آن را ؟

شما ساکن Eyres Monsall بود که به دنبال به جلو به بازدید از میخانه در روز شنبه. چه چیزی شما را انجام دهید ؟

A) استفاده از پنبه سوخته شده به پنهان کردن خود را با یک فرمان سبیل سپس خزیدن از طریق رست به یک کامیون پارک. چسبیده بر روی پایین از یک کامیون در گذشته موانع تا بیش از این شهرستان مرزی سپس با استفاده از برگه های تقلبی برای به دست آوردن دسترسی به یک میخانه.
ب) درایو به Hinckley و رفتن میخانه وجود دارد.

شما زندگی می کنند در ویگستن و می خواستم برای رفتن به فروشگاه برای خرید یک لباس جدید در این آخر هفته. چه چیزی شما را انجام دهید ؟

الف) از بین بردن ریخته خود را تحت پوشش تاریکی و دزدکی حرکت کردن آن را به زیر شیروانی قرار دادن. استفاده از چوب همراه با برخی از bedsheets برای ساخت یک گلایدر صبر کنید برای یک شب moonless با مطلوب بادها و پرواز را از غرب به دریا.
ب) درایو به مارکت هربروق و رفتن به مغازه ها وجود دارد.

Evington در شهر لستر است که در آن شما قطع کلاه خود را, اما این آخر هفته شما امیدوار بودند برای بازدید از بگیرید و یاد دهید در Kibworth Beauchamp. چه چیزی شما را انجام دهید ؟

الف) ایجاد یک کاغذ مچاله ماکت خود را به احمق نگهبانان و سپس حفاری 8.6 مایل تونل طولانی تقریبا زیر مسیر A6 به روستایی است که تنها امید خود را از آزادی.
ب) دریافت و نیم ساعتی X7 اتوبوس به Kibworth Beauchamp.

آیا شما برای زنده ماندن ؟

بیشتر به عنوان: شما تقریبا آن را اما توسط دولت غربت جستجو و نابود کردن تیم و در معرض به عنوان محلی هنگامی که شما به طور تصادفی تماس با یک نان رول 'بلال'. شما دستگیر و زندانی برای زندگی در HMP لستر.

بیشتر Bs: دولت نمی کنند اما می گویند این چیزها و انتظار می رود آنها را به اتفاق می افتد. شما خوب هستید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن