Redmi 10X بازی فکری وعده شاخص عملکرد و برش لبه 5G

Xiaomi را ایجاد شعبه جدید در Redmi خانواده درخت X-series و ما با این احساس که این نشستن درست در زیر گل سرسبد س

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1399

Xiaomi را ایجاد شعبه جدید در Redmi خانواده درخت X-series و ما با این احساس که این نشستن درست در زیر گل سرسبد سری K. چه X برای ایستادن ؟ خوب یک سری از تیزر تصاویر ارائه می دهد چند پاسخ ممکن است.

Redmi 10X teasers Redmi 10X teasers
Redmi 10X teasers Redmi 10X teasers
Redmi 10X بازی فکری

داستان کوتاه مدت, Redmi 10X و گوشی هایی که به دنبال آن خواهد بود با هدف در یک جمعیت جوان. هدف آنها این است که با استفاده از فن آوری های پیشرفته برای ایجاد یک تجربه است که منجر به برتری قیمت آن کلاس.

یک مثال از این خواهد بود که 5G اتصال. این خواهد بود که اولین 5G Redmi خارج از K-سری. از آن خواهد شد قادر به اتصال دو سیم کارت به یک 5G شبکه و پشتیبانی از سرعت های بالا و موضوعات مانند VoNR.

که ممکن است ساخته شده توسط MediaTek Dimensity 820 با چیپ ست. علاوه بر نسل بعدی اتصال این تراشه ارائه خواهد شد نزدیک به شاخص عملکرد به عنوان Lu Weibing مدیر کل این Redmi نام تجاری است که مشتاق به نقطه.

400,000+ on AnTuTu The Redmi 10X is coming on May 26 The Redmi 10X is coming on May 26
400,000+ در AnTuTu • * * * از Redmi 10X در حال آمدن است در ماه مه 26

اوایل معیار نشان می دهد که این شاخص در سوال هستند Snapdragon 845 و Exynos 9810, اما آن را هنوز هم خیلی خوب از اواسط محدوده تراشه. این 400,000+ نمره AnTuTu نشان می دهد که این کاملا رقابتی با عرضه در این بخش از کوالکام و سامسونگ و هواوی.

New Redmi TVs incoming
جدید Redmi تلویزیون های ورودی

این Redmi 10X اول جدید شعبه پرده برداری خواهد شد در آوریل 26 و خواهد پیوست سه نفر از تلویزیون های هوشمند. در اینجا یک نمودار که نشان می دهد که در آن Dimensity 820 با چیپ ست می افتد بر عملکرد مقیاس:

Redmi 10X teasers promise flagship performance and cutting edge 5G

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب