چگونه به طور نامتناسبی در مورد عصبانی کوچک چیزی اشتباه رفتن در خانه خود

سازگاری خوب با 2020? این درست است که آشپزخانه برو باد باعث شده است که شما را به گره مشت خود را و فریاد 'f**k ج

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 تیر 1399

سازگاری خوب با 2020? این درست است که آشپزخانه برو باد باعث شده است که شما را به گره مشت خود را و فریاد 'f**k جهان'? دنبال این راهنمای:

به نوبه خود تا حجم

شما نمی تواند بیش از حد با صدای بلند هنگامی که هشدار بقیه خانواده به درب فر تنها بخشی از بستن. مطمئن شوید که حتی همسایگان می دانم که همچنان دست خود را گه به مدت حداقل ده دقیقه. شما می توانید تنها احساس بزرگ با شکایت در مورد چیزهای کوچک.

اضافه کردن آن را به بقیه

آن را روشن است که آخرین خشم تنها شما زیاده چون این اوج یک سری. قبلا به این وجود دارد ماشین ظرفشویی اجازه شما مناسب است که آخرین صفحه در اینترنت روتر نیاز به تنظیم مجدد و آن زمان شما stubbed پا خود را در ماه آوریل است. پس از آن به سختی تعجب آور است.

افراد دیگر درگیر

یک مشکل مشترک است که یک مشکل بزرگ از همه نسبت بنابراین بیشتر merrier. نگه داشتن یک خانه نشست به بحث در مورد آنچه به انجام در مورد ناچیز مشکل اجازه می دهد هر کس را به خود خرده نارضایتی و قبل از شما آن را می دانم آن موقع ناهار. به تنهایی زندگی می کنند? FaceTime همه شما می دانید.

سعی کنید آن را به خودتان ثابت و شکستن آن

هنگامی که شما در اوج خشم کور را به اقدام مستقیم. باز کردن هر آنچه در آن است تا با یک پیچ گوشتی و یا یک چکش اگر شما یک گربه و ببینید چه خبر است. آیا گوگل در اطراف و به خاطر خدا نیست به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای دستور العمل. هنگامی که شما شکسته را گریه.

نوشتن بقیه روز خاموش

هیچ راهی وجود دارد شما می توانید کار تمیز و یا دیگر شکسته تلخه به این نکته پس از آنچه شما را از طریق بوده است. استعفا خود را به یک روز روی مبل خوردن تافی و پس از آن کاملا خود را منفجر f**king پشته هنگامی که شما از دست دادن یک پر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب