ال جی نشان می دهد نام خود را برای آینده گوشی: LG مخملی

ال جی گوشی های هوشمند آینده خواهد بود به نام LG مخملی شکستن آن سنت الفبایی نام برای آن دستگاه "در حمایت از آشن

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

ال جی گوشی های هوشمند آینده خواهد بود به نام LG مخملی شکستن آن سنت الفبایی نام برای آن دستگاه "در حمایت از آشنا و رسا نام کمک خواهد کرد که مصرف کننده ضبط جوهر از این دستگاه بهترین راه حل برای او شخصیت" این شرکت اعلام کرد. LG طعنه دستگاه های جدید و طراحی جدید زبان چند روز پیش.

طراحی LG مخملی متفاوت خواهد بود از ال جی گوشی های دیگر از جمله "raindrop" دوربین طراحی با لنز کوچکتر و یک فلش LED در زیر بزرگتر دوربین اصلی خروج از روند فعلی در میان گوشی های هوشمند به دوربین بزرگ برجستگی است. LG نیز شعار "3D طراحی قوس" با منحنی شیشه ای در جلو و پشت دستگاه و همچنین به عنوان تلفن جدید را "لامسه ظرافت."

این شرکت می گوید به نام "مخمل" به معنای "بیرون کشیدن تصاویر از درخشان صافی و حق بیمه نرمی" است که در آن می گوید: در حال فنی دستگاه جدید.

"ما نام تجاری جدید نشان دهنده روند کنونی پرداختن منحصر به فرد و سلیقه شخصی و احساسات فرد با تاکید بیشتر بر روی طراحی" چانگ Ma, LG معاون ارشد رئيس جمهور از محصول استراتژی در بیانیه ای گفت. "آن را بیشتر بصری رویکرد که ما با اعتماد به نفس طنین انداز خواهد شد با امروز مصرف کنندگان و کمک به ما برای ایجاد واضح تر هویت نام تجاری."

ال جی نمی ارائه جزئیات دیگر در مورد مخمل مانند تاریخ انتشار یا قیمت, اما, کره ای, پورتال خبری Naver گزارش داد اوایل این ماه است که این شرکت گوشی جدید خود را راه اندازی مه 15. طراحی جدید است که به منظور بازسازی موفقیت از آن شکلات را قبل از گوشی های هوشمند سری با توجه به Naver. LG مخملی گزارش شده که استفاده از Qualcomm اواسط محدوده Snapdragon 765 با یکپارچه 5G و مقرون به صرفه قیمت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب