دیوان عالی کشور خواهد شروع به شنیدن موارد توسط تلفنی

دیوان عالی کشور خواهد شروع به انجام شفاهی بیش تلفنی یک تغییر عمده موجب شده توسط رمان coronavirus بیماری همه گی

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

دیوان عالی کشور خواهد شروع به انجام شفاهی بیش تلفنی یک تغییر عمده موجب شده توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر. به مدت شش روز در ماه مه دادگاه را بشنود موارد که به تعویق افتاد و ماه گذشته از جمله برخی مربوط به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی. آن را نیز به جریان صوتی زنده تغذیه — یکی دیگر از اولین دادگاه.

دادگاه تنظیم نشده است خرما برای 10 مورد آن را بشنوند اما آنها می توان برنامه ریزی زمانی در مارس 4, 5, 6, 11, 12 و 13. آزادی مطبوعات می گوید آنها می تواند انجام بیش از "کنفرانس تلفنی" که احتمالا به معنی صوتی-تنها استدلال با توجه دادگاه را در برابر دوربین ها در دادگاه. قضات و مشاور تمام خواهد شد و شرکت از راه دور خود را برای حفظ فاصله در طول بیماری همه گیر.

آزادی مطبوعات می گوید صوتی ارائه خواهد شد به "اخبار رسانه ها" اما با توجه به SCOTUS وبلاگ, آن را در واقع در حال ساخته شده — نه فقط جریان را برای تأیید فشار دهید. شما در حال حاضر می توانید پیدا کردن ضبط شفاهی آنلاین; آنها به طور معمول منتشر شده در پایان هر بحث هفته. این اولین باری خواهد بود که مردم می توانند با گوش دادن به موارد زندگی ،

لیست فعلی را شامل نمی شود با مشخصات بالا کپی رایت مورد گوگل v. اوراکلکه قرار بود به صورت یک جلسه در مارس 24. آن را شامل سه مورد پوشش که آیا کنگره می تواند تقاضای دسترسی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. این همچنین شامل جالب USPTO v. Booking.com, اختلاف بر سر اینکه آیا شما می توانید علامت تجاری یک کلمه کلی اگر شما اضافه کردن یک سایت دامنه مانند ".com."

جزئیات بیشتر قرار است منتشر شود به عنوان رویکرد ما در اولین جلسه تاریخ — و با خیلی از کشور هنوز هم پناه در محل در گیر آنها ممکن است در گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن