در اینجا ما بهترین نگاه در عین حال در Asus ROG تلفن 3

ما در حال حاضر دیده می شود به بیرون درز تصاویر و ویدئو از Asus ROG تلفن 3 ورود در جولای 22, اما تصویر جدیدی به

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 تیر 1399

ما در حال حاضر دیده می شود به بیرون درز تصاویر و ویدئو از Asus ROG تلفن 3 ورود در جولای 22, اما تصویر جدیدی به اشتراک گذاشته شده توسط اعتماد leakster Evan Blass به ما می دهد ما نگاه روشن ترین و در عین حال در آینده بازی های گوشی های هوشمند است.

تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Blass تأیید میکند قبلی نشت و شما می توانید ببینید که ROG تلفن 3 بسته notchless نمایش مانند سلف خود - ROG تلفن 2. دکمه سرمایه گذاری نیز همان باقی می ماند اما بلندگوی استریو دیگر رنگ لهجه.

پشت ROG تلفن 3 خانه های درخشان ROG لوگو مانند ROG تلفن 2 با "جمهوری پارسه" متن درست در زیر آن, اما گرافیک تغییر کرده و در حال حاضر طوری است که تعدادی از دوربین های دیجیتال - این ROG تلفن 3 ویژگی یک سه گانه راه اندازی دوربین در پشت است که با توجه به TENAA شامل یک 64MP و یکی 13MP واحد.

Asus ROG Phone 2 Asus ROG Phone 3
Asus ROG تلفن 2 • Asus ROG تلفن 3

این ROG تلفن 3 تایید شده است به Snapdragon 865+ SoC و مشخصات نازل های مختلف و مدارک مقامات عبارتند از: 6.59" FullHD+ صفحه نمایش AMOLED با یک اثر انگشت خوان زیر, اندروید 10 تا 12GB RAM, و تا به 512GB سازی و دو حالت 5G.

این ROG تلفن 3 بسته از 6000 میلی آمپر باتری که به احتمال زیاد جلب قدرت از طریق USB-C پورت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de