پنج مجازی تاریخ ایده ها را به شما خوشحالم که شما تنها

محلی busybody نورمن استیل من عاشق قوانین. به خصوص آنهایی که گیج کننده. بنابراین قوانین جدید در مورد ماسک های ص

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 مرداد 1399

محلی busybody نورمن استیل

من عاشق قوانین. به خصوص آنهایی که گیج کننده. بنابراین قوانین جدید در مورد ماسک های صورت هستند کریسمس می آیند اولیه برای محلی مثل من که در به شما گفتن چه باید بکنید.

این فصل باز در این صورت خرده sticklers. من از اینجا hectoring مردم در مورد مناسب ماسک صورت پروتکل از سکته مغزی از نیمه شب. و تمام روز را پیش رو است.

من احتمالا آمار ایستگاه های خدمات برای اوایل ثابت خود عدالت و سپس با هر شانس من گرفتن برخی از بیمه خدمات درمانی کارگران در طول خاص خود را کوچک خرید ساعت است که به اندازه کافی از آنها استفاده کنید.

انتظار شنیدن به من می گویند " من می خواهم انتظار بهتر از شما از همه مردم و با صدای رسا لرزش سر من در مخالفت من به عنوان یک پرستار صبح بی ارزش دشوار است.

از Eateries خواهد شد البته یک کانون برای pedantry. دوم شما پایین تر خود را fask ماسک را به نیش خود را مک من وجود دارد با ضربه زدن بر روی شیشه در حالی که حفظ یک فاصله امن و شما با دادن یک استرن و تا حد زیادی نامفهوم سخنرانی.

من حتی یک کلیپ بورد خود را به نام و آدرس و رو به جلو آن را به لازم است مقامات. لازم نیست وانمود می کردم مشکلات تنفسی یا من آن را به کسب و کار من برای پیگیری کردن سوابق پزشکی شما.

من مجاز به ظرف 100 پوند جریمه اما شما نمی دانید که. من می تواند بخشی از پیگیری و ردیابی تیم های. من ممکن است می دانم ، فقط به خاطر من خود منصوب داور عدالت معنا نیست که وجود خواهد داشت عواقب.

چیز خنده دار است که من فکر نمی کنم ماسک صورت ارائه یک ذره حمایت می کند. اما ناخواسته است که باعث می شود قدرت من سفر بیشتر از همه رضایت بخش است. من امیدوارم که این بیماری همه گیر هرگز به پایان می رسد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب