جهانی Oppo Reno4 برای اولین در هند در جولای 31, کشورهای دیگر به دنبال در ماه اوت

Oppo Reno4 Pro 5G و Reno4 5G آمار چین در ماه ژوئن است اما در حال حاضر آنها در نهایت آماده برای شروع خود را گست

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 تیر 1399

Oppo Reno4 Pro 5G و Reno4 5G آمار چین در ماه ژوئن است اما در حال حاضر آنها در نهایت آماده برای شروع خود را گسترش جهانی. یا حداقل در نام به عنوان نسخه برای بازارهای بین المللی خواهد شد و به احتمال زیاد متفاوت از کسانی که در حال حاضر راه اندازی شد.

Oppo Reno4 گوشی خواهد رسید در هند در تاریخ 31 ژوئیه در حالی که اندونزی را به دنبال خواهد داشت در تاریخ 6 اوت (تاریخ بود که بعد از حذف در حال حاضر آن را می گوید "اوت سال 2020"). یک دستگاه با این نام همچنین به نظر می رسد در طول یک نمایش در مالزی, اما هیچ کس در استودیو نشان داد زمانی که گوشی انتظار می رسند.

Oppo Reno4 promo images in India Oppo Reno4 promo images in India Oppo Reno4 promo images in India
Oppo Reno4 تصاویر تبلیغی در هند

Oppo است که به احتمال زیاد به جلو و همان حرکت آن را به عقب با Reno3 گوشی های بازارهای جهانی را دریافت خواهد کرد سخت افزار های مختلف. در حالی که هند فکری در آمازون و Flipkart, ویترین, تنها جبهه Oppo اندونزی سایت ویترین چهارم دوربین نشسته در گوشه سمت راست بالای راه اندازی - گوشی های چینی آن را در گوشه پایین سمت راست.

Oppo Reno4 promo image in Indonesia Oppo Reno4 تصویر تبلیغی در اندونزی

اما مالزی آن را حتی عجیب و غریبتر - تلفن دارای چهار بورس است که در حال تولید به نگاه یکسان (به احتمال زیاد همان در خارج اما متفاوت در داخل) اما طرف مقابل همچنان منحنی - برای برخی از دلیل وجود دوربین جلو در یکی از بازی فکری, ترک ما حدس زدن اگر وجود دارد در حال رفتن به یک یا دو جلوی دوربین.

Oppo Reno4 phone in Malaysia Oppo Reno4 phone in Malaysia Oppo Reno4 phone in Malaysia Oppo Reno4 phone in Malaysia
Oppo Reno4 تلفن در مالزی

به احتمال زیاد دلیل برای گوشی های مختلف در اندونزی و مالزی است که در سابق به طور منظم Reno4 در حالی که دومی نسخه حرفه ای است و ما انتظار داریم.

گزارش ها از هند نیز نشان می دهد Reno4 همراه خواهد شد Oppo دیده بان به عنوان پوشیدنی است که در حال حاضر ساخت آن را به غیر چینی بازار.

منبع 1 • منبع 2 • منبع 3 • 4 منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de