بچه blood runs cold, به عنوان او به یاد مدرسه اجرا

آیا شما باور دارید coronavirus بخشی از برخی از غیرممکن پیچیده توطئه ؟ نگاهی به آزمون و پیدا کردن اگر شما مغز ک

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 خرداد 1399

آیا شما باور دارید coronavirus بخشی از برخی از غیرممکن پیچیده توطئه ؟ نگاهی به آزمون و پیدا کردن اگر شما مغز کاهش یافته است.

چه شما باور ناشی از کوروناویروس بحران ؟

یک) آن را به نظر می رسد که آغاز شده در ووهان بازار مواد غذایی.

ب) سایه دوز و کلک از راز حاکمان که مایل به بردگی و کاهش جمعیت جهان با استفاده از مرگبارترین سلاح توده های مرگ برای انسان شناخته شده است – 5G شبکه تلفن.

چگونه می توانم به شما در حفظ و به روز در مورد بحران ؟

یک) منطقی قابل اعتماد رسانه ای مانند BBC نگهبان و FT.

ب) یک Facebook صفحه متعلق به "فریمن بری کامل از مردم با وسواس کودک آزار توطئه زمین مسطح نظریه پردازان ضد vaxxers, آزادی خواهان, بشقاب پرنده ها, طرفداران, احمق که فکر می کنم سازمان سیا را 9/11, رایگان, انرژی علاقمندان هدف مشترک bellends و یک زن به نام سو که معتقد است وجود دارد "سایه مردم" زندگی در زیر شیروانی قرار دادن.

آیا شما بر ضد قفل دموی ؟

یک) ندارد. که به نظر می رسد کاملا احمقانه با توجه به این چیزی که به نام "کروناویروس'.

ب) بله. من وجود دارد در وسط یک جمعیت بزرگ در هاید پارک در تعطیلات آخر هفته حمل گردشگری placard که بخوانید: "نه SHEEPLE!!! من مرگ ' یا من 'LIBORTY'!!!"

که در coronavirus توطئه ؟

الف) هیچ کس. این فقط یک داستان احمقانه ساخته شده تا به weirdos احساس آگاه و مهم است.

ب) همه پزشکان و پرستاران و ماموران پلیس با 'lamestream' media, ارتش, دانشمندان, کارمندان دولت شوراهای محلی و هر کسی که با این نسخهها کار برای هیئت مدیره گردشگری. آنها همه را آرام نگه داشته در مورد آن. همچنین هر دولت جهانی به جز قابل اعتماد راستگو آنهایی که مانند تهمت و پوتین.

بیشتر به عنوان: شما یک پارس mad توطئه سر و دست شکسن. خودتان را به یک پت در پشت, اگر چه آن را بسیار از یک دستاورد است.

بیشتر Bs: شما رفته پایین سوراخ خرگوش. شاید انجام یک دوره در تفکر انتقادی, اگر چه این ممکن است دشوار است اگر شما در حال حاضر در ونتیلاتور با توجه به خود را احمق اعتقادات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب