ما هنوز هم با وجود بد بودن حق در مورد این یکی تایید ایمیل های روزانه

روزانه ایمیل تایید کرده است این است که هنوز بد به هسته با وجود اینکه حق در مورد Dominic کامینگز امر است. پس از

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 خرداد 1399

روزانه ایمیل تایید کرده است این است که هنوز بد به هسته با وجود اینکه حق در مورد Dominic کامینگز امر است.

پس از نقد و کامینگز بوریس جانسون و دیگر نویسندگان این مقاله روشن است که موقعیت خود را در حال بد به مطمئن شوید که خوانندگان فکر نمی کنم رفتن آنها نرم است.

ایمیل نگار مارتین اسقف گفت: "نگران نباشید ما هنوز هم واقعا بد است. خارجی ها و معلمان و زنان ما هنوز هم نفرت تمام کسانی که در کل حرومزاده.

"ما فقط احساس کردند که دومینیک کامینگز امر خیلی تمیز برش و حتی نفرت طلبی جناح راست کهنه مانند ما نمی تواند استدلال می کنند در برابر آن است.

"خدمات عادی به زودی از سر گرفته شود. فردا ما در حال اجرا داستان در مورد جهانی اعتبار, بازی, leftie معلمان و چگونه زنان خودکشی اگر آنها در حال ازدواج نکرده.

"سپس در روز پنج شنبه we کردم یک عکس از ویژگی های مورد 1950s به طوری که خوانندگان می توانند ترک نفرت نظرات در مورد چقدر بهتر است آن را با کمتر از مهاجران و بیشتر hanging."

او افزود: "فقط به 100 درصد واضح و روشن در مورد این کار ما در واقع بازگشت آدولف هیتلر. بله, آن را به یک زمان طولانی پیش با افراد مختلف در شارژ اما به عنوان ما مکرر پوشش نشان می دهد ما هنوز هم مانند هیتلر زیادی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب