خود را دو برابر و چهار راه های دیگر به آن را احساس مانند آخر هفته

شما هفته مات به یک میان وعده-لادن اخبار-addled pyjama متحرک شکسته تنها با چند نیم-arsed تلاش در کار است ؟ در ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

شما هفته مات به یک میان وعده-لادن اخبار-addled pyjama متحرک شکسته تنها با چند نیم-arsed تلاش در کار است ؟ در اینجا چگونه به تغییر است.

دو آشامیدنی خود را

اگر شما می خواهید به احساس چیزی شبیه به hungover و گرفتار پشیمانی به شما به عنوان استفاده می شود به در تعطیلات آخر هفته تا مصرف الکل خود را. تنها نوار شما می توانید سرپا نگه داشتن این روز است استعاری یکی از شما در حال کاهش برای خودتان هر روز, اما اجازه ندهید که شما را متوقف نوشیدن عمیق است.

نصف ورزش خود را

به یاد داشته باشید زمانی که شما استفاده می شود برای رسیدن به آخر هفته خسته به جای احساس مانند یک قفس حیوانات که تنها واقعی روزانه اعمال است جویدن? چالش خود را به حرکت حتی کمتر از شما در هفته است. شاش روی مبل اگر شما به.

حسرت تمام برنامه های اجتماعی مجازی

تعطیلات آخر هفته شد یک بار در مورد تنظیم برای دیدن مردم و فورا پشیمان خودتان به نیاز به ایجاد هر نوع تلاش است. خوشبختانه شما هنوز هم می توانید این کار را از طریق برنامه و به عنوان morosely وحشتناک شرکت به عنوان شما را در زندگی واقعی است.

رسیدن به کمتر از شما می خواستم به

این آخر هفته اگر شما احساس نمی مانند شما باید انجام بیشتر با این قیمتی ، مطمئن شوید که به رویای غیرواقع بزرگ در مورد آنچه می تواند انجام به طوری که شما احساس می کنید به طور معمول ناامیدی برای مثال خرید مجموعه گران از وزن که شما تنها با استفاده از به عنوان یک درب متوقف شود.

افسرده و در شب یکشنبه

وجود دارد هیچ چیز مانند ترس از به طور منظم یکشنبه شب که می گوید: "این پایان آخر هفته. به عنوان شما لازم نیست برای رفتن به کار در روز بعد یک خبر بزرگ شراب خواری به جای. که شما احساس می کنید که اضطراب و ترس به عنوان یک یکشنبه شب باید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن