دو سال و نیم پس از معرفی اولین Mavic هوایی DJI اعلام جانشین آن: این Mavic درجه 2. آن می آید با یک تصویر بزرگتر سنسور خندق Wi-Fi به نفع DJI خود OccuSync انتقال تکنولوژی به 34 دقیقه از زمان پرواز و با بسته بندی به طور کامل دوباره طراحی کنترل کننده.

این Mavic درجه 2 در دسترس است برای پیشسفارش از امروز شروع برای $799 آغاز خواهد شد و حمل و نقل مه 11 در ایالات متحده است. پرواز بیشتر بسته نرم افزاری که برای اولین بار شامل فیلترهای ND (در نهایت) به همراه کیف حمل, نگه داشتن نگهبانان شارژ hub و سه باتری در دسترس خواهد بود برای $988.

DJI همچنین بازار سیاهی این به عنوان باهوش ترین و امن ترین هواپیماهای بدون سرنشین است. آن را همراه با پیش برنامه ریزی شده صحنه تشخیص حالت برای عکس است که شامل برف, درختان, چمن, آسمان آبی و غروب و طلوع. همه DJI مستقل پرواز حالت در حال گرفتن یک عملکرد به روز رسانی.

سنسور جدید در داخل Mavic Air 2 یک و نیم اینچ “چهار بایر” سنسور. آن را شبیه به 48-سنسور مگاپیکسلی است که در دسترس در گوشی های هوشمند برای سال گذشته یا دو. به طور پیش فرض آن قطاری 12-مگاپیکسل, تصویر, اما ممکن است به ضربه محکم و ناگهانی عکس با استفاده از رزولوشن کامل. سنسور است که در پشت یک ثابت 28mm (معادل) f/2.8 لنز.

به صورت تصویری 2 هوا می تواند شلیک 4K فیلم در 60fps. این شهر همچنین دارای HDR قابلیت به صورت تصویری (تا 4K با 30 فریم در ثانیه) و HDR عکس های پانوراما. این Mavic Air 2 نیز قادر به صادرات 8K time-lapse videos, اما نه همه حالت های 8K پشتیبانی خواهد کرد در راه اندازی و در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در اطراف پایان ماه ژوئن.

این Mavic Air 2 نیز برای اولین بار هواپیماهای بدون سرنشین به مجهز به AirSense یک تکنولوژی است که تشخیص و هشدار هواپیماهای بدون سرنشین اپراتور در نزدیکی هواپیما. آن را در دسترس خواهد بود در آمریکای شمالی برای اولین بار در حالی که مناطق دیگر آغاز خواهد شد حمل و نقل واحد با AirSense این تابستان با توجه به زنجیره تامین مسائل ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

تا آنجا که دیگر هواپیماهای بدون سرنشین ویژگی های ایمنی به Mavic هوا 2 تا مانع سنسور در جلو و عقب برای کمک به جلوگیری از برخورد. و پایین سنسور در کنار چراغ های کمکی برای کمک به فرود در نور کم. در حالی که DJI می گوید که خود را مستقل و حالت پرواز به روز رسانی شده است, این شرکت می گوید شما نمی باید انتظار همان نوع از خود تجربه پرواز که ممکن است با Skydio هواپیماهای بدون سرنشین در این مدل است.

از نظر طراحی جدید Mavic درجه 2 است کمی بزرگتر و سنگین تر از نسل قبل اما هنوز هم به نظر می رسد مانند یک خواهر و برادر کوچکتر به Mavic 2 Pro و Mavic 2 زوم. هر سه هواپیماهای بدون سرنشین در نهایت به اشتراک گذاری طراحی مشابه زبان — خاکستری مسکن — و در حال حاضر بیشتر شبیه بخشی از یک صف.

در نهایت, جدید کمی بزرگتر کنترل ندارد قابل مشاهده آنتن های چسبیده بر بالای کنترل. به جای آن که منطقه در حال حاضر استفاده می شود برای بهار لود شده در گوشی کوه.

ما خواهید بود با یک نگاه دقیق تر در جدید Mavic درجه 2 و تست DJI ادعا می کند ما در آینده, بررسی, بنابراین در ارتباط باشید.

Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im