معجزه که هنوز هم می تواند ذخیره 2020

تا کنون پایان سال مونتاژ برای سال 2020 است رفتن به شما نشسته در خانه به تماشای دیگر مردم نشسته در خانه های خود

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 اردیبهشت 1399

تا کنون پایان سال مونتاژ برای سال 2020 است رفتن به شما نشسته در خانه به تماشای دیگر مردم نشسته در خانه های خود. اما می تواند این معجزه به نوبه خود این سال در اطراف ؟

ما پیدا کردن یک واکسن فردا

Poof, فقط می خواهم که ما در حال بازگشت به حالت عادی. مطمئن, ما باید به شکل از چگونه به واکسیناسیون کل سیاره, اما ما می توانیم عرق جزئیات بعدا. مگر اینکه تهمت اختراعات درمان که در این صورت ما همه محکوم است.

محیط زیست به خود رفع

فراموش نکنید که در مورد نسل های آینده و قلمرو حیوانات; فقط فکر می کنم چگونه شاد این را آقا دیوید مستند. به علاوه او نمی خواهد که برای پایان دادن به هر قسمت از بعدی مستند در یک downer قرار می دهد که شما را به تماشای آن.

صلح جهانی می شکند

تصور کنید که چگونه شگفت انگیز آن خواهد بود اگر همه ما رو یعنی متوقف بمب گذاری در کشورهای خاورمیانه در یک بیت از هوی و هوس. به طور طبیعی برخی از nutjobs را در مورد چگونه وحشتناک آن برای اقتصاد اما چرا گوش دادن ؟

خدا می بخشد هر کس

خدا بیرون می آید به عنوان واقعی و عذر خواهی برای همه بسیاری از خطاهای او ساخته شده در طول سال و به هر کس یک تخته سنگ پاک یک شروع تازه و یک شانس برای زندگی بهتر. البته هیچ کس نمی خواهد آن را از طریق روز بدون حداقل یک گناه فانی, اما برای چند ساعت چه وزن کردن ذهن خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناپدید

شما از خواب بیدار و رئیس جمهور پالمر هوشیار معقول و رهبر محبوب است که منجر به همه گیر مبارزه در تلویزیون. پیشنهادات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که تا کنون رئیس جمهور در حال ملاقات با خنده بی اعتقاد. سابق MP بوریس جانسون ارائه teatime بازی نشان می دهد به نام موجود Est سیمیا? و به Billie Piper.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن