پایدار اندیشه 10 در حال حاضر نورد از به وان پلاس 5 و 5T

وان پلاس 5 و 5T نقطه از سال 2017 و پس از راه اندازی با اندروید 7.1 گز در حال حاضر دریافت پایدار به روز رسانی ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 خرداد 1399

وان پلاس 5 و 5T نقطه از سال 2017 و پس از راه اندازی با اندروید 7.1 گز در حال حاضر دریافت پایدار به روز رسانی به آندروید 10. خبر خوب آید از کاربر G_Ranjan_lenka_jAWE در وان پلاس مرجع تخصصی شرکت هنوز به طور رسمی اعلام, به این معنی که اجرای این ممکن است در دامنه محدود در حال حاضر. در واقع 5T واحد ما در دست داریم نشان می دهد هیچ به روز رسانی نشده است اما دیگران در این فروم را از آن دریافت کنید.

برخی از تغییرات بسیار معمولی آندروید 10 کرایه – شما می توانید صفحه نمایش کامل, حرکات, برای مثال, به علاوه محل کنترل شده اند و پیشرفته برای بهتر حفظ حریم خصوصی.

Stable Android 10 update for the OnePlus 5 and 5G (image source)
پایدار آندروید 10 روز رسانی برای وان پلاس 5 و 5G

ویژگی های دیگر عبارتند از حسن نیت ارائه میدهد از OnePlus. کلی UI دوباره طراحی شده است که پیام های برنامه در حال حاضر اجازه می دهد تا به شما برای جلوگیری از پیام های اسپم با استفاده از کلمه کلیدی فیلتر OnePlus سرهم بند با دوربین EIS بیش از حد. بازی فضایی معرفی شده است و حتی اگر آن را می آید به عنوان بخشی از یک سیستم عامل به روز رسانی آن خواهد شد به روز رسانی از طریق فروشگاه بازی در آینده است.

که خبر خوب این است که به احتمال زیاد آخرین به روز رسانی عمده برای وان پلاس 5 و 5T (هر چند این شرکت هنوز تایید نشده که نشده).

این به روز رسانی نزدیک به 2GB در اندازه بنابراین اگر آن را رسیدن به شما مطمئن شوید که شما در Wi-Fi و ترک توجه داشته باشید در نظر است که شما آن را کردم.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن