یک زن و شوهر که تصمیم به فروشگاه در Waitrose به عنوان یک درمان باید به خانه آمده و بلافاصله درخواست سه ماه تعطیلات وام مسکن.

تام و ناتاشا لوگان تصمیم گرفت که آنها سزاوار بهتر از هفته خود را کلیک کنید و جمع آوری و به یک فروشگاه بزرگ در مجلل فروشگاه که تا به حال برای قرار دادن در کارت های اعتباری.

تام گفت: “من می دانم در حال حاضر ما ساده لوحانه. اما این همه به نظر می رسید خیلی خوب و مهربان و مهمان نواز هستند.

“من شروع به بالا, هشدار, هشدار دهنده Nat زمانی که او منحرف نزدیکی انگور-گوجه فرنگی رسیده و کسانی که دعوت کوچک سینی چاق و چله, تمشک ساخته شده است که من احساس می کنم چپ دست و بی رحمانه است.

“این خیلی blessedly متمدن در آن وجود دارد. هیچ کس yells در کودکان و افراد مسن خریداران این نوع دوستانه در نقاشی با مداد رنگی ژاکت کش باف پشمی, نه دورویی نوع سبز خالکوبی که می خواهم با شما مبارزه برای نیکوتین رسید.

“با نگاهی به گذشته به نقطه اوج بود ملزومات Grana Padano. ملزومات است که چگونه آنها را دریافت کنید. سپس caramelised پیاز حموس و در پایان اگر احساس کاملا عادی به صرف £6.50 در دو ‘شور کارامل کرم گلدان’.

“من به نام وام مسکن مردم و به آنها گفت: آنها درک کرده بود و ما سعی کردیم اسطوخودوس-طعم کماج? بنابراین ما قصد داریم در هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im