ثبت نام درخواست ما برای مارکوس Rashford برای برنده شدن در لیگ برتر

مارکوس Rashford یک قهرمان است که با توجه بریتانیا امید. و در حال حاضر از آن زمان برای ما به پشت او تنها برنده

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 خرداد 1399

مارکوس Rashford یک قهرمان است که با توجه بریتانیا امید. و در حال حاضر از آن زمان برای ما به پشت او تنها برنده 2019/20 لیگ برتر است.

این مرد متواضع فروتن از ریشه تا همیشه از یک روز برگزاری لیگ برتر جایزه هوا پس چرا او را به صبر کنید ؟

Carpers شکایت کرده اند که لیورپول در دوره برای برنده شدن در لیگ برتر با 27 برد در 29 بازی و 25 نقطه منجر شود. اما در آمد.

لیورپول برنده لیگ بارهای بار. Liverpudlians عشق خیریه شود. آنها با خوشحالی می پذیریم کنار به استثنایی این مرد جوان خود را با توجه, و نمی خواهد ذهن ،

و نگران نباشید طرفداران لیورپول حتی اگر Rashford یک منچستر یونایتد بازیکن این جایزه نمی خواهد رفتن به خود را رقیب منفور است. در عوض, در یک اقدام بی سابقه در این سال برنده خواهد شد برای اولین بار بود یک مرد.

مانند هری پاتر در هاگوارتز Rashford اهدا خواهد شد 150 امتیاز فقط برای بودن فوق العاده اش ، او را بلند جایزه در یک محل بی طرف و در کشتی سوار در یک اجتماعی-فاصله باز بالا, اتوبوس تور در کل کشور است.

او در حال حاضر ملت قهرمان است. اجازه دهید آن را رسمی. ثبت نام درخواست ما امروز. تا زمانی که او می گوید چیزی در مورد نژاد پرستی و ناگهان ما بر او روشن و او را یک ساده, احمقانه خراب پسر بچه کوچک است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن