iQOO رسما unveals فوق العاده FlashCharge 120W

امروز gaming شعبه vivo به نام iQOO در یک کنفرانس مطبوعاتی در چین که در آن رسما پرده برداری فوق العاده FlashCha

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 تیر 1399

امروز gaming شعبه vivo به نام iQOO در یک کنفرانس مطبوعاتی در چین که در آن رسما پرده برداری فوق العاده FlashCharge 120W - سریع-شارژ راه حل در 120W است که انتظار می رود برای رسیدن به در گوشی های هوشمند به عنوان اوایل ماه اوت.

با توجه به رسمی در مرحله یک 120W سریع فناوری شارژ می تواند تا 4000 mAh در 15 دقیقه - که دو بار به عنوان سریع به عنوان زمان flagships با 65W قابلیت های مانند Oppo Find X2 Pro.

iQOO officially reveals Super FlashCharge 120W

این کنفرانس فقط حدود 15 دقیقه و آن آغاز شد و با متصل کردن یک نسخه ی واحد برای شارژ از 0 تا 100٪. در حالی که آن را معطل ماندن در کنار iQOO اجرایی نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد دقیقا چگونه این فن آوری کار می کند بدون تبدیل گوشی به یک سوخته قطعه ای از فلز و شیشه است.

باتری سلول ها به انتظارنشسته بودند تا در یک جدید خاص آرایه و به لطف طراحی جدید 4000 mAh می تواند به 50 ٪ در 5 دقیقه. فعلی تبدیل شده است از 20V در 6A به 10A در 12V تقسیم به دو برابر مدارات در 5 آمپر در 12 ولت که به اتهام دو از 2000 میلی آمپر سلول. هر تلفن همراه با راه حل آن نیز باید با اضافی گرافیت لایه ها و برخی از اضافی خنک کننده داخلی برای حفظ دمای پایین و محافظت از مادربرد.

iQOO officially reveals Super FlashCharge 120W

این iQOO رسمی آشکار نیست بیشتر در مورد آینده دستگاه در ماه اوت است. به نظر می رسد از آن خواهد شد بازی گرا با توجه به ماهیت iQOO برند اما آن را بسیار به احتمال زیاد ما را ببینید به طور منظم و گوشی های هوشمند با 120W FlashCharge هر چه زودتر به جای بعد.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن